Total “büyük çekiliş” Kampanyası ile kazandırmaya devam ediyor

Müşterilerine özel kampanyalar sunmaya devam eden Total, 20 Aralık 2012’de başlayacak olan “Büyük Çekiliş Kampanyası” ile 45 günde, 45 kişiye 1 yıllık bedava yakıt kazandırıyor. 20 Aralık 2012 ile 02 Şubat 2013 tarihleri arasında, 45 gün boyunca gerçekleştirilecek kampanyada, Club TOTAL kart ile yapılacak tek seferdeki her 45 TL’lik akaryakıt veya otogaz alışverişi karşılığında, Club TOTAL kart sahipleri büyük çekiliş için bir çekiliş hakkı kazanacak. Örneğin tek seferde 90 TL’lik akaryakıt alışverişi yapan Club TOTAL kart sahipleri, 2 çekiliş hakkı; 180 TL’lik akaryakıt alışverişi yapan kart sahipleri ise 4 çekiliş hakkı kazanacak. Bu kampanyadan her Club TOTAL kart sahibi, kampanya boyunca yapmış olduğu tüm alışverişler için yararlanabilecek.

Büyük çekilişin ardından bir yıllık bedava akaryakıt tutarı olan 4.800 TL değerinde PuanTOTAL kazanan talihlilerin Club TOTAL kartlarına yüklenecektir. Kampanya dönemi boyunca da Club TOTAL kart sahipleri standart Puan TOTAL kazanmaya devam edecektir.

45.000 Club TOTAL kart sahibini de, kampanya süresince, kampanyaya katılan Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarından gerçekleştirecekleri her 45 TL’lik akaryakıt ve otogaz alışverişi karşılığında anında 5, 10 ve 15 TL tutarında bedava yakıt sürprizleri bekliyor. Kazanan talihlilerin, POS sliplerinde, kazandığına dair bilgilendirme mesajı çıkacak ve bedava yakıt tutarı karşılığında PuanTOTAL anında Club TOTAL kartlarına yüklenecektir.

Not: Basın bülteninden derlemedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.