“Amortisör test günleri”

Avrupa’da her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Amortisör Test Günleri” Speedy’de başlıyor. Dünyanın en büyük amortisör üreticilerinden Monroe ve Avrupa’nın hızlı araç bakım servisindeki lider markası Speedy işbirliği ile Türkiye’de ki 20 servis noktasının 12’sinde “Amortisör Test Günleri” düzenlenecektir.

Başta Fransa, Almanya, Hollanda olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde büyük başarıya ulaşan “Amortisör Test Günleri”ne Türkiye’de de araç sürücülerinin yoğun ilgi göstermesi beklenmektedir.

“Amortisör Test Günleri” Carrefour Speedy Bayrampaşa noktasında 03 – 12 Haziran tarihleri arasında başlayacak ve sırasıyla Carrefour Ümraniye Speedy, Carrefour İçerenköy Speedy, Carrefour Bursa Speedy, Speedy Bodrum, Speedy Ankara, Carrefour Speedy Haramidere, Speedy Gaziosmanpaşa, Speedy Kahramanmaraş, Speedy Sivas, Speedy Kastamonu, Speedy Eskişehir, Speedy İzmit, Speedy Düzce, Speedy Van’da sona erecektir.

Test günleri boyunca Carrefour müşterileri amortisörlerinin değişiminde %50 işçilik indirimi fırsatından yararlanacaklardır.

Türkiye’de ilk olarak bu organizasyonda kullanılacak olan, Monroe ve üretici firma Actia-Muller tarafından geliştirilen ve sadece amortisörü test edebilen test cihazı ile araç sahiplerinin yol sürüş güvenliğini sağlayan ve tekerleğin hareketlerini kontrol eden amortisörün nedenli önemli olduğu konusunda bilinçlendirilmesi amaçlanmaktadır.

Her marka araca, randevusuz hizmetin yanı sıra orijinal ve garantili ürünler kullanan Speedy’de sadece gereken parçaların değişimi yapılıyor, ücretsiz kontrol ve kesin fiyat imkanı sunuluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.