Avis Filosunu Yeniledi

Türkiye’nin lider araç kiralama şirketi Avis, yaz sezonuna lüks segmentteki iddiasını devam ettirerek giriyor. Lüks segmentteki araçları ulaşılabilir fiyatlarla sunan Avis, filosuna Grand Cherokee Jeep, Mercedes GLK ve Volvo XC60’ın yanı sıra BMW 1.16 AT, BMW 3.20 AT ve BMW 5.20 AT gibi yeni modeller ekledi. Ayrıca konfor lüks segmentinde ise Mini Cooper Cabriolet/ Countryman ve orta sınıf sedan segmentinden de Peugeot 508’i filosuna dahil etti.

Avis Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici, gerek iş gerekse tatil amaçlı seyahatlerin arttığı yaz döneminde müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek üzere filoda yenilik yaptıklarını belirterek sözlerine “Lüks segmenteki araçları müşterilerimize ulaşılabilir fiyatlarda sunuyoruz. Her segmentten aracın bulunduğu filomuzla her bütçeye ve her ihtiyaca cevap verebilecek en geniş ve en yeni araç parkı ile müşterilerimize hizmet vermeye odaklanıyoruz ”, şeklinde devam etti.

Yeni modelleri ile müşterilerinin yine ilk tercihi olmayı hedefleyen Avis, ulaşılabilir fiyat ve koşullarda kiralanacak araçları ve deneyimli personeli ile müşteri memnuniyetini zirvede tutma anlayışını sürdürüyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.