Boğaz’da Range Rover Evoque Rüzgarı Esti

Nisan ayında gerçekleşen İstanbul lansmanının ardından Borusan Otomotiv tarafından düzenlenen Kapalı Oda tanıtım etkinlikeri çerçevesinde kısa bir süreliğine İstanbul ve Ankara’da Range Rover tutkunları ile buluşan Range Rover Evoque, Suada’da düzenlelen özel bir parti ile moda, sanat ve iş dünyasından seçkin isimlerle de bir araya geldi. Geceye Borusan Holding yöneticilerinin, Borusan Otomotiv İcra Kurulu üyelerinin ve Borusan Otomotiv Marka Elçisi Yonca Ebuzziya’nın yanı sıra Hilal Kosif, Hasan Kosif, Simay Bülbül, Umut Eker, Okan Fenercioğlu ve Ebru Akel gibi isimler de renk kattı.

İki farklı versiyondaki araçlar İstanbul Boğazı’ndan adaya özel teknelerle getirilip, vinçler yardımıyla sahneye taşındı. Geceye özel hazırlanan görsel şovlar ve DJ Doğuş’un müzikleri eşliğinde sergilenen araçlar cesur tasarımı ve yenilikçi teknik özellikleriyle geceye katılan davetlilerden tam not aldı. Düzenlenen parti ile davetlilere hoşça vakit geçirme imkanı sunan Range Rover Evoque, Eylül ayından itibaren Türkiye yollarında boy göstermeye hazırlanıyor.

Range Rover Evoque’un tanıtım programında Londra, New York, Paris, Milano, Madrid gibi pek çok moda başkenti ile birlikte İstanbul’da da sürdürülmekte olan “Şehrin Nabzı” projesinde kendi alanlarında ses getiren işlere imza atmış kişilerden oluşan “City Shaper”ler gündelik hayatlarının akışı içerisinde Range Rover Evoque ile yaşadıkları deneyimleri www.helloevoque.com sitesinde paylaşacaklar. Projeye İstanbul “City Shaper”ları olarak dahil olan restaurant işletmecisi ve şef Elif Yalın, modanın genç temsilcisi Tuvana Büyükçınar, tasarımcı Derin Sarıyer ve stilist Hakan Öztürk’ten oluşan dörtlü Suada’daki partide de hazır bulundu.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.