Borusan Otomotiv ile Ferco Motor

Müşterilerine her alanda daha kaliteli ve kapsamlı bir hizmet vermek isteyen Borusan Otomotiv ve Ferco Motor, Bağdat Caddesi Selamiçeşme’de bulunan yeni showroomlarında motosiklet satışı ile uzun dönem kiralama hizmetlerine yer veriyor. BMW ve Vespa, Piaggio, Gilera markalarının en son model aksesuar ve giyim ürünleri de satışa sunuluyor.


Geniş ürün yelpazesi ile motorseverlerin uğrak yeri olacak …

Ferco Motor tarafından yönetilecek iki katlı showroomun bir katında BMW marka motosikletler yeni sezon aksesuar ve Rider Gear Koleksiyonu ile yer alırken diğer katında ise Vespa, Piaggio ve Gilera markalarının modelleri, son model kask ve aksesuarlar çeşitleri ile birlikte yer alıyor.

Yeni showroom ile Türkiye’deki yetkili satıcı sayısını 7’ye çıkaran Borusan Otomotiv BMW Motosiklet Marka Müdürü Başarı Erbaş, ” BMW motosiklet tutkunları artık İstanbul Anadolu Yakası’nda da en son BMW Motosiklet modellerimizi daha yakından görüp, çok satan modellerimizin test sürüşünü yapabilme fırsatı bulacaklar. Yeni yetkili satıcımız Ferco Motor ile birlikte İstanbul Anadolu Yakası’ndaki büyük açığımızı da kapatmış olacağız. Bağdat Caddesi’ndeki bu yeni showroom kısa süre içerisinde 2011 yılında koymuş olduğumuz satış hedeflerine ulaşmamızda ciddi bir katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

İstanbul Anadolu Yakası’nda açtıkları showroom ile ilgili bilgi veren Ferco Motor Pazarlama Müdürü Seda Çetmi, “İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ilk showroomumuzu Borusan Otomotiv işbirliği ile Mayıs ayında faaliyete geçirdik. 2011 yılı için satışlarımızı yüzde 10 artırmayı hedefliyoruz ve bunda yeni showroomumuzun büyük katkısı olacağı düşüncesindeyiz. Bağdat Caddesi’nin en önemli semtlerinden Selamiçeşme’de açılan showroomumuzda BMW ile güzel bir işbirliği yapıyoruz. Showroomda Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız Vespa, Piaggio ve Gilera markalarının modellerinin yanı sıra Borusan Otomotiv distribütörlüğünde Türkiye pazarına sunulan BMW Motosiklet, yedek parça ve aksesuar satışı gerçekleşecek” dedi.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.