BURY Motion: iPhone’unuz emin ellerde

Telefon görüşmesi yapma, navigasyon, müzik dinleme, internette gezinme ve daha birçok değişik fonksiyon: iPhone cihazının tüm fonksiyonlarından araç içinde de yararlanmak isteyenler BURY Motion ürününe âşık olacaklar. Yenilikçi tutma sistemi, şarj istasyonu ve mini ses sistemi özellikleri tek bir cihazda toplanıyor. iPhone 4’ün tüm özellikleri araç içinde seyir halindeyken de ortaya konabilir ve ayrıca mobil navigasyon sisteminden de faydalanmak mümkün.

Bütün ayrıntılarında mükemmel işçilik


BURY Motion’ı henüz kullanmaya başlamadan bile işçiliği dikkat çekiyor. iPhone zorlanmadan ve çok kolay bir şekilde sisteme takılıyor ve cihaz 180° döndürülebiliyor. Ve son olarak BURY Motion sisteminin sağlam kilitleme mekanizmasını yerine geçirdikten ve aracın camına vantuzla sabitledikten sonra şu tespiti yapabilirsiniz: Bu üründe yüksek kaliteli malzemeler kullanılmış ve telefonun yerine oturma ölçülerine ve tutma sistemi içine yerleştirilmesine büyük önem verilmiştir. iPhone’unuz artık titreşimsiz yuvasında sürücünün iyi şekilde göreceği bir pozisyona sabitlenmiştir.

BURY Motion hızlı ve kolay bir şekilde araçta araca nakledilebilir. İstenirse ön konsol üzerine yapılacak sabit montaj sistemi tercih edilebilir (Pakete dâhildir).

Konforlu ve pratik: Geniş kapsamlı donanım

BURY Motion, teknoloji açısından da geniş fonksiyonlara sahip olup günlük hayatta gereken her türlü ihtiyaçlara mükemmel derecede yanıt veriyor. Ürünün müthiş özelliklerini daha işletmeye alma sürecinde tespit edebilirsiniz. iPhone 4’ün sadece BURY Motion’a bağlanması yeterlidir. Tak&Git (Plug&Play) konsepti sayesinde donanım özellikleri ve fonksiyonlar, herhangi ek uygulamaya gerek duyulmadan hemen kullanılabilir. Özellikle yüksek hızlarda seyir halindeyken veya araç içine yol sesini fazla alan araç modellerinde dahi mükemmel bir iletişim ve ses kalitesine sahip olan Bluetooth® eller serbest fonksiyonu BURY Premium kalitesinin yüksek seviyesini simgeler. Sistemin bu çok özel avantajlarından ister sistem içinde bağlı bulunan iki hoparlör ile veya opsiyonel olarak satın alınabilen adaptör kablosu ile araç ses sistemine bağlantı yapılarak faydalanabilirsiniz.

BURY GmbH Ürün Geliştirmeden Sorumlu Müdür ve Genel Müdür Henryk Bury: „Araç içinde optimal ses kalitesi keyfi yaşamanız için BURY Motion ürününü dijital son kademe elemanı ile donattık, bu eleman aynı zamanda yüksek seviye (High end) sistemlerde de kullanılmaktadır“ diyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.