Castrol türkiye’ye yeni pazarlama müdürü

Kariyerine 1998’de BP Madeni Yağlar Pazarlama Departmanında başlayan Aslı Yetkin Karagül, 2001 yılında Castrol Türkiye bünyesine katılarak, pazarlama, kilit müşteri yönetimi, marka stratejilerinin oluşturulması, planlama, iş geliştirme alanlarında önemli görevlerde bulundu. 10 yılı aşkın süredir çeşitli segmentlerden sorumlu marka ve teklif geliştirme müdürü olarak çalıştı.

Karagül, 2001 – 2004 yılları arasında Castrol ticari yağlar Marka Müdürü, 2004 – 2005 yılları arasında ağır vasıta ürünleri Türkiye ve Güney Afrika bölgesi Müdürü, 2005 – 2008 döneminde de araç üreticisi markalardan sorumlu Satış Müdürü unvanlarıyla görev yaptı. 2011 yılı sonuna dek Pazarlamada kritik görevler üstlenen Karagül; Avrupa ve Afrika Bölgesi’nde araç üreticilerinin satış sonrasına yönelik marka ve teklif geliştirmeden sorumlu pazarlama müdürü görevinde bulundu. Karagül, 2012 itibariyle de Türkiye ve Hazar Bölgesi Pazarlama Müdürü unvanı ile Castrol Türkiye Pazarlama ekibinin başına geçti.

Not: Basın bülteninden derlemedir.
İleri düzeyde İngilizce bilen Karagül, Işık Lisesi’nden sonra 1997 yılında Koç Üniversitesi İş İdaresi bölümünden mezun oldu. 1997 yılında profesyonel iş yaşamına atılan Aslı Yetkin Karagül’ün planlama, reklam, satış, teşvik ve yatırımların koordinasyonu ve performans yönetimi alanlarında da deneyimi bulunuyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.