Çelebi Filo Kiralama’dan “şımartan hizmetler”

Çelebi Turizm bünyesinde faaliyet gösteren Çelebi Filo Kiralama, sunduğu ‘şımartan hizmetler’ ile alışılagelmiş standartları değiştirdi, yeni bir dönem başlattı. Çelebi Filo Kiralama’nın ilk etapta kadınlara özel sunduğu ‘şımartan hizmetler’, filo kiralama pazarında yeni bir ‘milat’ yarattı. Şımartan hizmetler kapsamında; özel şoför tahsisinden, gece bakım hizmetine kadar birçok ayrıcalık tanınıyor, başta akaryakıt olmak üzere alışverişlerde çeşitli indirimler sunuluyor.

Yarım asrı aşan köklü geçmişi ile gerek ulusal, gerekse uluslararası pazarlarda kaydettiği başarılar ve büyüme ile öne çıkan Çelebi Grubu, Çelebi Turizm Ticaret A.Ş. (Çe-Tur) bünyesinde Çelebi Filo Kiralama ile sunduğu şımartan hizmetlerle de fark yaratıyor. Çelebi Filo Kiralama’nın ilk etapta kadınlara özel sunduğu ‘şımartan hizmetler’, Çe-Tur Genel Müdürü N. Doğan Kaşıkçı’nın evsahipliğinde 9 Ekim Salı günü gerçekleştirilen basın toplantısı ile tanıtıldı.

“Alanındaki ilk kurumsal şirket”

Çe-Tur’un 1973 yılında alanındaki ilk kurumsal şirket olarak kurulduğunu belirterek, Çe-Tur Genel Müdürü N. Doğan Kaşıkçı, “Çe-Tur, ilk olarak havayolu şirketlerine hizmet vermek için kuruldu. Bugün çeşitli sektörlerde çalışan 25 bin personeli her gün işlerine ve evlerine taşıyoruz. Daha sonra özellikle fast food pazarının da gelişmesiyle, Filo Motosiklet Kiralama hizmetini başlatan da ilk şirket olduk. Bugün sizlere leziz yiyecekler ulaştıran 3.000 motosiklet ile, kendi yarattığımız ve %70’ini elinde bulundurduğumuz bu pazarın da lideriyiz. Yine benzer bir süreçle, hizmet verdiğimiz havayolu şirketlerinin ‘müşterilerinin ayrıcalıklı bir şekilde taşınması’ talebi üzerine VIP transfer ve Platinum hizmetleri vermeye başladık. Bugün ayda yaklaşık 3.000 kişiyi, uçağın kapısına kadar uzanan özel hizmetlerimizle taşıyoruz. Yine doğan ihtiyaç doğrultusunda, ilk olarak Antalya Havaalanı’nda başlattığımız otopark işletmeciliğini de halen Dalaman Havalimanı’nda sürdürüyoruz” dedi.

Not: Basın bülteninden derlemedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.