Çelik Motor Filo Kiralama’dan On-line Açık Artırma

Gerekli tüm teknik alt yapısı oluşturulan açık artırma sisteminde www.celikmotorfilo.com internet sitesi üzerinden kiralama süresi dolmuş araçlar açık artırma yolu ile satışa sunuluyor. Sözleşme koşullarını kabul eden ve belirlenen teminat bedellerini yatıranlar, on-line açık artırmaya katılma hakkını elde edebiliyor. Açık artırmalar, bir hafta öncesinden mevcut üyelere e-mail yoluyla bildiriliyor. Tamamiyle bir açık artırma prensibiyle işleyen sistemde, araçlar sırayla satışa sunuluyor ve her üç dakikada bir farklı bir araç, artırmada en yüksek fiyatı veren üyeye satılıyor. 14 Temmuz Perşembe günü saat 15:00’de gerçekleştirilen açık artırmada satışa sunulan tüm araçlar, en yüksek fiyatı veren kişilerce satın alındı. Açık artırmanın her hafta yapılması planlanıyor.

Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından biri olan Çelik Motor tarafından kurulan Çelik Motor Filo Kiralama, 2005 yılından beri sektörün en ayrıcalıklı ve yenilikçi üyelerinden biri olarak hizmet veriyor. Çok kısa bir süre içinde sektörün önemli oyuncularından biri haline gelen Çelik Motor Filo Kiralama, hedeflerini her zaman yüksek tutuyor. 2011 yılında araç parkını 10,000 adede yükseltmeyi öngören Çelik Motor Filo Kiralama, 2013 yılı için ise sektörde ilk 3 marka içinde olmayı hedefliyor.

Çelik Motor Filo Kiralama’nın rakiplerinden en önemli farkı, sunduğu müşteri odaklı hizmet anlayışıdır. Müşterilerine istediği anda ve ihtiyacına göre çözüm üretme prensibiyle çalışan Çelik Motor Filo Kiralama, sunduğu kişiye özel “tailor made” olarak tabir edilen hizmetleriyle farkını ortaya koymaktadır. Verilen iyi hizmetin en az fiyat kadar ayırt edici bir özellik olduğuna inanan Çelik Motor Filo Kiralama, kaliteli ve özenli hizmet anlayışını uygun fiyatlarla sunarak başarısını her geçen gün artırıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.