Devlerin Yarışı 11-13 Mayıs’da İstanbul Park’da!

Karayollarında gördüğümüz TIR çekicilerinden oldukça farklı 5.5 tonluk ağırlığa, 12 litre ve 1100 beygir gücündeki bir motora sahip olan kamyonların heyecan dolu mücadelesinin büyük ilgi görmesi bekleniyor. İstanbul Park pistinde nefes kesecek bir çekişme sergileyecek olan 14 kamyon, teknoloji açısından modern GT yarış otomobillerini aratmıyor.

XL Beden Yarış Keyfi!

Avrupa’da Formula 1’den sonra en çok seyirci çeken yarış serisi olan kamyon yarışlarında, Cumartesi ve Pazar günlerinde ikişer yarış olmak üzere, birbirinden bağımsız tam dört yarış yapılacak ve yarışlar 9 ar tur sürecek.
İstanbul Park pistine gelecek olan sporseverler, dev boyutlarıyla keyifli anlar yaşatacak olan kamyonların yanı sıra 2012 Türkiye Pist Şampiyonası’nın ikinci ayağını da izleme şansı bulacaklar…

Çocuklara Özel Keyifli Saatler


Cumartesi ve Pazar günlerinde ikişer yarış olmak üzere, birbirinden bağımsız 9 turluk 4 ayrı yarış halinde düzenlenecek olan organizasyon tüm ailelerin zevkle katılabilecekleri hafta sonu alternatifi oluşturacak. Bu nedenle 12 yaşa kadar çocuklar TOSFED’in ücretsiz davetlisi olacak. Minikler hem hayallerini süsleyen dev kamyonların yarışlarını izleyebilecek, hem de fuar alanında onlara özel katılımcı firmalar tarafından hazırlanan sürprizler ile muhteşem bir hafta sonu geçirebilecekler.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.