Fiat’ın Son Yenilikleri

Marmara Bölgesi’nin en önemli otomotiv fuarları arasında yer alan Bursa Oto Show 2011, 12 Nisan’dan itibaren resmen kapılarını tüm ziyaretçilerin ilgisine açtı. Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, bu önemli bölgesel fuarda, Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen yerli modelleri ön planda olacak şekilde yerini alıyor.

Hayatın Hızını Yakalayan Fiat Punto Evo’da Bursa’da

Ülkemizde ikisi benzinli olmak üzere toplam 4 motor ve 3 farklı donanım seçeneğiyle satışa sunulan Fiat Punto Evo’nun hem benzinli hem de dizel motor seçeneklerinde Dualogic otomatik şanzıman isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor. Fiat Punto Evo, üstün teknolojili konfor ve güvenlik donanımlarıyla da farklılığını ortaya koyuyor. Ayrıca ilk olarak 1980 yılında üretimine başlanan ve ekonomik mini şehir otomobilleri alanında yepyeni bir sayfa açarak 30. yaşını deviren Fiat Panda efsanesi de Bursa Oto Show’da sergilenen diğer modeller arasında dikkat çekiyor. 1.2 litre 69 HP’lik benzinli motorla ithal edilen Fiat Panda, Active ve Dynamic adı verilen iki ayrı zengin donanım seviyesiyle satışa sunuluyor.

Dizel Otomatik Fiat Doblo Bursa Oto Show’daki Yerini Alıyor!

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilip ,“Uluslararası 2011 Yılın Ticari Aracı” unvanını da kazanarak dünya pazarlarına ihraç edilen 1.6 litre hacimli 90 HP güç üreten Multijet motorlu ve Comfortmatic şanzımanlı versiyonu Dizel Otomatik Fiat Doblo, Bursa Oto Show’da otomobil severlerin beğenisine sunuluyor. Dizel Otomatik Fiat Doblo, yepyeni platformunun katkısıyla sınıfının en uzun aks mesafesini sunan, yolcular için maksimum yaşam alanı sağlayan, 790 litrelik bagaj hacmiyle de sınıfının en iyi değerini sergileyen farklı bir araç olduğunu kanıtlıyor. Yeni Fiat Doblo’nun çift bağlantılı arka süspansiyon sistemi ve 7 koltuğa kadar izin veren esnek kabin içi çözümleriyse haklı başarıyı getiren diğer unsurların başında geliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.