Filo Kiralama’dan Büyük Kiralama Atağı…

Çelik Motor Genel Müdürü Bora Koçak, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “ Çelik Motor Filo Kiralama, sektörünün öncü şirketlerinden biri. Kiralama sektörünün yeni oyuncularından olmamıza rağmen emin adımlarla ilerliyoruz. Sunduğumuz hizmet ve servislerin takdir edilip tercih edilmesi bizim için son derece sevindirici. İ. E. Ulugay İlaç, bir asırdan fazla zamandır ülkemizdeki faaliyetlerini sürdürüyor. Sektöründeki en köklü ilaç firmalarından biri olarak kabul edilen böyle saygın bir kurum tarafından tercih edilmek çok önemli. Bu işbirliğinin her iki taraf için de faydalı ve uzun soluklu olacağına inanıyorum.” diye konuştu.

Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından biri olan Çelik Motor tarafından kurulan Çelik Motor Filo Kiralama, 2005 yılından beri sektörün en ayrıcalıklı ve yenilikçi üyelerinden biri olarak hizmet veriyor. Çok kısa bir süre içinde sektörün önemli oyuncularından biri haline gelen Çelik Motor Filo Kiralama, hedeflerini her zaman yüksek tutuyor. 2011 yılında araç parkını 10,000 adede yükseltmeyi öngören Çelik Motor Filo Kiralama, 2013 yılı için ise sektörde ilk 3 marka içinde olmayı hedefliyor.

Müşterilerine istediği anda ve ihtiyacına göre çözüm üretme prensibiyle çalışan Çelik Motor Filo Kiralama, sunduğu kişiye özel “tailor made” olarak tabir edilen hizmetleriyle farkını ortaya koyuyor. Verilen iyi hizmetin en az fiyat kadar ayırt edici bir özellik olduğuna inanan Çelik Motor Filo Kiralama, kaliteli ve özenli hizmet anlayışını uygun fiyatlarla sunarak başarısını her geçen gün artırıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.