Geely Emgrand EC7’ye EuroNCAP’ten 4 Yıldız

Geely Emgrand EC7, yetişkin yolcu güvenliğinden % 75, çocuk yolcu güvenliğinden % 80, yaya güvenliğinden % 42 ve sürüş güvenliği sisteminden % 86 alarak son derece yüksek skorlarla 4 yıldızın sahibi oldu. EuroNCap Genel Sekreteri Michiel van Ratingen konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “ Geely Emgrand EC7’nin aldığı bu skorlar, Çin otomotiv endüstrisi için adeta bir dönüm noktası niteliğinde. Bu skorlar, Çinli otomobil üreticilerinin daha güvenli araç üretimi konusunda yaptıkları yatırımların nihai bir sonucudur. ” yorumunu yapıyor.

Emgrand EC7 modeli, markanın Avrupalı tüketici için Avrupa standartlarında ürettiği ilk otomobil serisi olma özelliğini taşıyor. Bu serinin ilk üyesi olan EC7, sedan ve hatchback gövde tipiyle Türkiye’de Geely’nin sunduğu en güvenli, en performanslı araç olarak öne çıkıyor. 680 lt.’lik bagaj kapasitesiyle sınıfındaki en geniş bagaj hacmine sahip olan Emgrand EC7, 4,635 mm’lik uzunluğu ile segmentindeki en uzun araçtır.

Geely’nin Emgrand EC7 modeli ülkemizde, mekanik, boya ve paslanmazlıkta 5 yıl /150,000 km. garanti ile satışa sunuluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.