Geely’den Aralık Ayı Kampanyası

Aralık ayı boyunca ayrıca, Geely Emgrand EC7 Basic modeli, 29,980 TL, Emgrand EC7 Premium modeli, 30,990 TL ve son olarak Emgrand EC7 Premium SR ( Sunroof ) modeli ise 32,850 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Tüm Geely modellerinde anahtar teslim fiyatının % 90’lık bölümüne Geely Finans’tan kredi kullanma imkanı da sunuluyor.

Geely’nin C segmentindeki sedan temsilcisi FC, uygun fiyat etiketiyle yüksek donanımı ve üstün sürüş keyfini birarada sunan çok özel bir otomobil. Geely FC’de ABS+EBD, immobilizer, sürücü ve yolcu hava yastığı gibi son derece önemli güvenlik ekipmanları standart olarak sunulurken konfordan da ödün verilmemiş. FC’de uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrikli, ısıtmalı ve led sinyalli yan aynalar, dijital klima, Radyo/Cd/USB ve SD Kart Girişi, elektrikli ön ve arka camlar, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, arka park sensörü standart olarak sunulan ekipmanlardan sadece bazıları. Anadolu Grubu güvencesi ile ülkemizde satışa sunulan FC modelinde, 3 yıl / 100.000 km. garanti de sunuluyor.

Sedan ve hatcback gövde tipiyle Geely Emgrand EC7, Avrupai ve modern tasarımı, geniş iç hacmi, sunduğu sürüş keyfi, zengin standart donanım özelliklerini, uygun fiyat etiketi ve 5 yıl / 150,00 km garanti uygulaması ile birlikte sunarak C segmentindeki en cazip otomobillerden biri olarak öne çıkıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.