INFINITI sıra dışı modelleri ile Fuar’da

2011’de New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nda ilk kez tanıtılan ve otomobil tutkunlarının büyük beğenisini kazanan Infiniti’nin lüks sedanı ‘LE Concept’ bu kez Paris Otomobil Fuarı’nda lanse edildi. Sürüş performansını çarpıcı ve zarif bir tasarımla harmanlayarak sedan gövdesini sıfır emisyonla birleştiren ‘LE Concept’ iki yıl içinde piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Performansla ruhun mükemmel uyumunu bir arada sunan Premium otomobil markası Infiniti’nin en beğenilen modelleri Paris Otomobil Fuarı’nda Infiniti tutkunları ile buluşuyor.

Dinamik lüksün yeni adresi ‘INFINITI LE Concept’

Sıra dışı hızlanma ve ivme kazanma performasına sahip olan Infiniti LE Concept, en son teknolojiye sahip kompakt lityum-iyon batarya teknolojisi ve Akıllı Park Destek özelliğine sahip yenilikçi ev tabanlı Kablosuz Şarj Sistemi’yle de göz dolduruyor.

Infiniti G Sedan modeliyle neredeyse aynı uzunlukta olan Infiniti LE Concept genişlikten ve konfordan hiçbir şekilde taviz verilmeden tasarlandı. Ön kısımda bulunan iki kubbeli ızgarada yer alan aydınlatılmış Infiniti amblemi altında gizli şarj portu yer alıyor. LED ön farlar ve arka lambalar da Infiniti’nin en yeni konsept tasarımının bir yansıması olarak görülüyor.

Lüks bir otomobilin de görkemli ve sıfır emisyonlu olabileceğini kanıtlayan “Infiniti LE Concept”in kabini yeni nesil aygıtlarla donatılmış. Kabinin yumuşak kaplaması, mükemmel görüş açısı, ferahlığı benzersiz bir lüks duygusu yaşatıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.