İstanbul’un karmaşık trafiğine Next&Nextstar’dan mucize formül

Büyükşehirlerin en büyük sıkıntısı olan trafik sorunu günden güne daha da artıyor. Nüfus ve araç sayısındaki artış İstanbul ve diğer büyük şehirlerdeki hayatları olumsuz yönde etkiliyor. Uzun saatlerini yolda harcamak zorunda kalan sürücülerin en büyük kurtarıcısı trafikten kaçabilecekleri alternatif yollar oluyor. Kimi zaman trafiğe takılmamak için uzun fakat trafiksiz yollar dahi tercih sebebi olabiliyor.

Şartlara göre en hızlı ve en kısa yoldan hedefe gitmeyi sağlıyor…

En son teknoloji ile geliştirilen ve Türkiye’de ilk kez kullanılan IGO Primo 2.0.1 sürücü uyarıları sistemi ve gelişmiş otoyol ekran bilgisi ile kolayca gideceğiniz yere ulaştırır. Seyahatlerinizin keyfini süreceğiniz navigasyon cihazları, “Next Trafik Bilgi Sistemi” ile bağlantı sağlandığında trafik çilesi yaşayanlara tam bir kurtarıcı niteliğinde.

Radyo verileri sayesinde rotanızı çizin!

Trafiğin en yoğun olduğu saatlerde yolda kalmak herkes için büyük bir işkenceyken, “Next Trafik Bilgi Sistemi” ile alternatif yolları keşfederek gideceğiniz lokasyona rahatlıkla ulaşabileceksiniz. En son teknoloji ile geliştirilen “Next Trafik Bilgi Sistemi” radyo verileri ve sinyaller kullanarak, istenildiğinde alternatif yol haritası belirleyerek gitmek istenilen noktaya en kısa sürede ulaşılmasını sağlıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.