İyi bir saat istiyorsanız edox!!!

Hem ralli ruhunu hem şıklığı hem de sağlamlığı aynı bünyede sunan Edox WRC serisi saatlerini kullananlar kendini hızla pilotların yerine koyabilir. Kalite ve tecrübesi ile ,WRC’nin sportifliğini harmanlayarak ralli ruhunu bileğinizde hissettirecek nitelikte.


Zamanın ötesindeki zerafet


EDOX LADY PIRLANTALI SERİSİ :
Royal Lady; Dünya saat endüstrisinin en saygın markalarından Edox bayanlar için özel olarak tasarladı…

İsviçre saatinin üstün teknolojisiyle pırlantanın ölümsüz ışıltısını sportif bir dizayn la birleştiren Royal Lady koleksiyonu bileğinde “ölümsüzlüğü” taşımak isteyen kadınların hizmetinde.
Beyaz kauçuk kordon saflık ve duruluğu, saf sedef kadran masumiyeti, kasaya yerleştirilmiş ölümsüzlüğün sembolü 40 adet pırlanta taşlarıyla zamanı keyfin ve kalitenin birleştiği bir boyuta taşıyor.

Royal Lady koleksiyonunun teknik özellikleri böyle. Ancak bu saatin bir başka boyuta geçen bir duygusal bir özelliği de var. Edox’un yaratıcısı Christian Rüfli-Flury’nin tasarladığı ilk saatin günümüze yansımasıdır Royal Lady…
Edox, vazgeçilmezdir çünkü ruhunda aşk vardır. 1883 yılında tarihin en büyük saat ustası Christian Rüfli-Flury’nin karısı Eva-Maria’ya verdiği 25. doğum günü hediyesidir Edox…

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.