kapalı oda etkinliğinde göz kamaştırdı

Lüks, performans ve tasarımın buluşma noktası Range Rover Evoque’un ilk üretim araçları, Nisan ayında gerçekleştirilen İstanbul lansmanının ardından düzenlenen Kapalı Oda tanıtım etkinliği kapsamında kısa bir süre için İstanbul’a geldi. Borusan Otomotiv’in düzenlediği Kapalı Oda tanıtım etkinliği kapsamında iki farklı versiyondaki araç, randevu sistemi ile katılımcılara tanıtıldı.

Etkinlik süresince aracın tüm özellikleri davetlilere aktarıldı ve hayallerindeki Evoque’u dış görünüşünden donanım özelliklerine kadar kendi zevklerine göre sanal ortamda tasarlama imkanı sunuldu. Arzu edenler ayrıca, dokunmatik ekran uygulamalarıyla Range Rover Evoque tanıtımı için başlatılan uluslararası Şehrin Nabzı projesinde yer alan Türk ve yabancı City Shaper’lar hakkında bilgiler edindiler ve onların temsil ettikleri şehirlerle ilgili paylaşımlarını takip ettiler.

2011 yılının son çeyreğinde Türkiye’nin de aralarında yer aldığı 160 ülkede coupe ve beş kapılı modelleriyle satışa sunulacak olan Range Rover Evoque, bugüne kadar üretilen en hafif, en küçük ve en ekonomik Range Rover olma özelliği sayesinde Range Rover hayranlarının beğenisini topluyor. Eylül ayından itibaren Türkiye’de yollarda olacak Range Rover Evoque 63.000 Avro’dan başlayan fiyatlarla pazara sunulacak.

Kapalı Oda tanıtım etkinliği kapsamında kısa bir demeç veren Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız: “Range Rover Evoque’un göz kamaştıran özelliklerini daha yakından tanıma fırsatı sunan bu etkinliğe ev sahipliği yapmış olmaktan son derece gurur duyuyoruz. Range Rover Evoque’un, Range Rover markasını yepyeni ve heyecanlı bir alana taşımakla kalmayıp, ona yeni bir müşteri kitlesi kazandırma anlamında da önemli katkıları olacağına inaniyorum. Kapalı Oda tanıtım etkinliğine ziyaretçilerimizin ilgisi bunun en büyük göstergesidir” şeklinde konuştu.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.