“Mercedes-Benz Eğlence ve Bilgi Sistemi”

Bu doğrultuda ürünlerinde güncel ihtiyaçları dikkate alan Mercedes-Benz Türk’ün Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen ilk fabrika çıkışlı koltuk arkası ekran sistemi “Mercedes-Benz Eğlence ve Bilgi Sistemi” artık şehirlerarası Mercedes-Benz Travego otobüslerde isteğe bağlı olarak sunuluyor.

Araç güvenliği, yolcu güvenliği ve yolcu konforu olmak üzere üç ana hedefe uygun ola-rak geliştirilen sistem, Avrupa standartlarında birçok teste tabi tutularak üretime alındı.

Mercedes-Benz Eğlence ve Bilgi Sisteminin üretim sürecinde araç kapsamına dahil edilmesiyle ;

• sonradan montaj durumunda söz konusu olabilecek araç karoserisine zararları görülmüyor ve araç orjinalliği bozulmuyor,

• araçtaki elektrik / elektronik sistemlerine zarar verilmiyor ve güvenlik tehlikeye girmiyor,

• aracın ekonomik kullanımı için gerekli şartlar korunuyor ve

• ek sistemlerin yetkili servis dışında bir serviste takılması nedeniyle Mercedes-Benz marka aracın elektrik garantisinin iptali gündeme gelmiyor.

Yolcunun araç içindeki kullanım alanını hiçbir şekilde kısıtlamayan fabrika çıkışlı Mercedes-Benz Eğlence ve Bilgi Sistemi, kullanıcı tarafından izleme pozisyonuna ayar-lanabilen bir monitör ile sunuluyor.

Standart olarak Türkçe, İngilizce ve Almanca olmak üzere üç dil seçeneği bulunan Mercedes-Benz Eğlence ve Bilgi Sistemi monitör üzerinden standart olarak 8 televiz-yon, 8 radyo kanalının yanısıra lisanslı film ve müzikleri içeriyor.
Ayrıca, navigasyon ve opsiyonel olarak sunulan yolcu gözü seçenekleriyke yolculuk konforunu arttırıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.