Minimore şehirden kaçış

MINI Türkiye adına bir ilk olacak olan ve şehrin içinde “Şehirden Kaçış” temasının işleneceği MINIMORE festivalinde sanat, tasarım, film, moda ve daha fazlasını içeren bir hafta sonu MINI takipçilerini bekliyor olacak.

IKSV tarafından hazırlanan programıyla 7-9 Ekim tarihlerinde santralistanbul’da gerçekleşecek olan MINIMORE festivalinde “kent” ve “kaçış” kavramları heyecanlı, yeni ve canlı bir içerik ile ele alınacak.

6 Ekim Perşembe günü gerçekleşecek olan açılış partisi ile başlayacak olan MINIMORE’un kapsamında üç gün boyunca müzik, sinema, dans, moda, tasarım ve fotoğraf alanlarında çeşitli etkinlikler ve yaratıcılığı destekleyen atölye çalışmaları, sergiler ve konuşmalar izleyiciler ile buluşacak. Festivalin programı dahilinde yapılacak olan fotoğraf sergisi, grafik tasarım, dans ve çocuklara yönelik atölye çalışmaları ile partilerin sosyal medya aracılığıyla son derece etkileşimli olması planlanıyor ve böylece herkesin bu dinamik ve eğlenceli programa rahatça katılımı amaçlanıyor.

MINIMORE’un katılımcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılayacağı alanlardan biri şüphesiz canlı müzik performansları olacak. Miles Kane, Mock & Toof, Bora Uzer, Elif Çağlar Quartet ve Yahya Dai “B Planı” gibi yerli ve yabancı sanatçıları ağırlayacak olan festival, Pazar sabahı gerçekleşecek müzikli brunch’lar ve Borusan Quartet’ten keyifli bir klasik müzik konseri ile renklenecek.

MINI markasının kendine özgü karakterini vurgulayan MINIMORE Festivali’nde Prins Thomas, Barış K., Soul Sendikası, Style-Ist, Club Bangkok, DEform-E gibi ünlü DJ’lerin performansları da izlenebilecek.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.