Peugeot 508’e 3D video mapping benzersiz tanıtım

Farklı yüzeyler 3D Video Mapping sayesinde dinamik bir ekrana dönüştürülebiliyor ve bu yöntem standart video projeksiyon sunumlarından çok daha etkileyici sonuçlar ortaya çıkarıyor. Ayrıntılı bir çalışma ve özel yazılımlar sayesinde istenen yüzeye mükemmel bir şekilde yerleşen videolar, izleyen herkesin uzun süre aklından çıkaramayacağı etkiler bırakıyor.

Yeni Peugeot 508’in Türkiye lansman etkinliklerinde kullanılan yöntem ise daha önce hiç denenmemişti. Özel bir stand ile yere açılı bir şekilde yerleştirilen araç üzerine yansıtılan özel video ile izleyenlere “kaliteli zaman” yaşatıyor.

Yaklaşık 10 dakika süren şov boyunca kullanılan görseller, hedef kitle beğenileri göz önünde bulundurularak hazırlandı. Asıl amaç ise tüm dikkatleri Peugeot 508’in üzerine çekmek. Mükemmel renk geçişleri ve sürekli yüksek dinamizm ile gösterimin başlangıcından sonuna kadar elde edilmek istenen dikkat korunabiliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.

Team Guerilla Marketing tarafından 10 kişilik ekibin 15 günde tamamladığı ve izleyenlerin ilgi odağı olan bu renkli görsel ve müzik şov Mayıs ayı sonuna kadar sergilenmeye devam edecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.