Peugeot’dan benzersiz bir özel seri RCZ ASPHALT

Kasım ayından itibaren Peugeot RCZ ‘in sıradışı tarzı, yeni ASPHALT serisi ile sadace 30 özel müşteriyi tüm bakışları üzerinde toplamanın ötesinde yepyeni bir deneyime davet ediyor. Türkiye pazarına sadece 30 adet sunulacak olan RCZ Asphalt, orijinal « Mat Gri » gövde rengi, özel ekipmanları, 1.6 THP 200 hp motoru ile zor beğenen, ilk görüşte baştan çıkarılmaya hazır bir müşteri kitlesine hitap ediyor. RCZ Asphalt, Türkiye pazarına sunulan fabrika çıkışı « Mat Gri » gövde renkli ilk otomobil olma özelliğini taşıyor,
RCZ Asphalt, yeni sürüş hazları sağlamak üzere, markanın sürüş özellikleri ve yol tutuşu alanındaki tüm bilgi birikimiden yararlanıyor. Genişletilmiş ön ve arka tekerlek izleri, güçlendirilmiş süspansiyon ile alçaltılmış bir ağırlık merkezine sahip. Büyük çaplı özel akslar ve alt amortisör gergi çubuğu ile birlikte tüm bu özellikler RCZ Asphalt’a daha canlı, atak bir sürüş ve müthiş bir denge kazandırıyor.
Yol ile otomobil arasındaki tutku dolu ilişki RCZ Asphalt’ta tam anlamıyla kendini gösteriyor.

Sportif ve özel iç tasarım

Sıra dışı bir seri olan RCZ Asphalt’ın, özel ASPHALT Nappa deri, çift dikişli, elektrikli ve ısıtmalı spor koltukları, aracın sürüş özelliklerinin tadını çıkarmak için ideal ve konforlu bir sürüş pozisyonunu sunuyor.

Torpido panelinin tamamı yumuşak, teknolojik, yenilikçi ve prestijli bir malzemeyle kaplı. Ayrıca bütün kumandalar sürücünün elinin altında yer alıyor. Sürüş keyfini artırmak için; motor özel ses sistemi, küçük çaplı direksiyon simidi, spor vites kolu, özel Asphalt kapı eşikleri ve alüminyum pedaller standart olarak sunuluyor.

JBL Hi-fi müzik sistemi, USB Box, Bluetooh kitinden oluşan sistem sürücü ve yolcuların sevdikleri müzikleri keyifle dinlemesini, sürücünün ellerini direksiyondan ayırmadan telefon görüşmelerini yapmasını sağlıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.