Renault ticari araçları her zaman daha kullanışlı

Fuar sırasında gerçekleştirdiği basın toplantısında Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar önemli bir açıklama yaptı. Aybar: “Bugün sizlere çok güzel ve önemli bir haberimiz var. Markamızın % 100 elektrik motorlu hafif ticari aracı Kangoo Z.E., ticari araçlar konusunda uzman 22 Avrupalı gazeteciden oluşan jüri tarafından « 2012 Yılının Uluslararası Ticari Aracı – International Van of the Year 2012 / IVOTY» seçildi. Bu haberi burada ilk kez sizlere açıklıyoruz.” dedi. Elektrik motorlu bir araç çok sayıda termik ticari rakibi karşısında bu ödülü ilk defa kazanıyor.

Farklı üst yapılı ürünler ile her türlü profesyonel ihtiyaca uyan çözümler sunan ve tüm üst yapılı ürünlerini Renault garantisi altında satışa sunan Renault, Hall3’te yer alan 1007 m2 standında 12 araç yer alıyor. Yeni Kangoo Multix Chromline, Yeni Kangoo Multix Pampa, Yeni Kangoo Express MaxiCombi, Yeni Kangoo Express Maxi Frigo versiyonları, Trafic Multix ve Passanger 8+1 Elegance, Yeni Master Minibüs 13+1 , Yeni Master 16+1 Turizm Otobüsü, Yeni Master Kamyonet Platform, Yeni Master Kamyonet Monopan Kasa , Yeni Master Kamyonet Çift Kabin Yeni Master Panelvan L3H2 Frigo versiyonları Renault standında tüketiciyle buluşuyor.
COMVEX İstanbul’da ilk kez gösterimi gerçekleştirilecek olan Yeni Master 16+1 Turizm Otobüsü ile turizm sektöründe de tüketicinin beğenisini kazanıyor. 16 kişilik yolcu taşıma kapasitesine sahip Yeni Master Turizm Otobüsü 80.000 TL lansman özel fiyatı ile satışa sunuluyor .

Renault fuar süresince ticari araçlara özel kampanyalarını sürdürüyor. Yeni Kangoo Multix’te 15.000TL için 12 ay %0 faiz fırsatının yanısıra Yeni Kangoo Multix’te ÖTV Kasım ayında sıfırlanıyor! Ayrıca tüm Renault ticari araçlar için geçerli olan “Bahar’da 1,09% Faiz Oranı ile öde kampanyası” nı sürdürüyor.

13 yıldır Batı Avrupa’da ticari araçların tartışılmaz lideri olan Renault, Türkiye pazarında da iddiasını sürdürüyor. Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar: “Markamız, ticari araç pazarında Ocak-Ekim 2011 döneminde 20bin 400 adetlik satış ile, %18 oranında büyüyen pazarda geçtiğimiz yılın aynı dönemine oranla %53’lük bir büyüme gerçekleştirdi. Aynı şekilde pazar payında da geçen yıla oranla % 29’luk bir artış gerçekleştirdik. Özellikle üst yapılı ürünlerimizin çeşitliliğini artırarak farklı pazarlarda daha etkili ve rekabetçi olmak üzere 2012 yılına hızlı bir giriş yapacağız.” dedi.

Renault ticari araçlar pazarda rekabetçi özelliklere sahip. Ekonomik ve çevreci özelliklerinin yanısıra 20 bin km’ye düşürülen bakım periyodu ve 3 yıl/ 100bin km garanti ile tüketicinin beğenisini topluyor. 7,1lt/100km’den başlayan şehirçi/dışı tüketimi ile Yeni Renault Master’ın önden çekişli versiyonları NEDC (New European Driving Cycle) tüketiminde lider. Araç, 1 depo ile 1400km mesafe katedebilme özelliği ile ekonomi ve konforu birarada sunuyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.