SEAT’ın Ibiza, Yaz Fırsatları

Doğuş Otomotiv – SEAT, Ibiza, Leon ve Altea XL modelleri için başlattığı Yaz fırsatları kampanyasında 2 bin TL’ye varan indirimler uyguluyor.

Yaz Fırsatları’nda sportif ve şık tasarımı, üstün kalite ve teknolojik özellikleri ile B segmentinin en cazip modeli olan Ibiza’nın Reference donanım seviyesindeki 1.4 lt 85 hp versiyonu 2.000 TL indirimle, 28.700 TL’den başlayan tavisye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatla alınabiliyor.

Kampanya çerçevesinde, SEAT’ın bir diğer başarılı modeli olan Leon’un, Style donanım seviyesindeki 1.2 lt TSI 105 hp seçeneği 2.000 TL indirimle, 40.500 bin TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim liste fiyatı ile satışa sunuluyor.

Altea XL Yaz Fırsatları’nda avantajlı indirimlerle alınabilen bir diğer model. Manuel şanzımanla satılan Style donanım seviyesinde 1,4 lt TSI 125hp Altea XL 2bin TL indirimle, 44.700 bin TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatla satılıyor.


Tüm modellerde TSI ve TDI CR motor seçenekleri mevcut

SEAT’ın Yaz Fırsatları kampanyasında cazip indirimlerle alınabilen Ibiza, Leon ve Altea XL modelleri, VW Grubu’nun üstün motor teknolojisiyle üretilen benzinli TSI ve dizel TDI CR seçenekleriyle fark yaratıyor. VW Grubu’nun en yeni teknolojik motoru olan TDI CR, düşük yakıt tüketimi ve düşük CO2 emisyonuyla öne çıkıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.