Sınırlı Sayıdaki Nissan Juke DIG-T

Nissan, Temmuz ayında 190 beygir güç üreten Juke DIG-T Sport Pack 4×2 düz vites ve Micra modellerinde otomobil severler için özel fırsatlar sunuyor. Sınırlı sayıda bulunan Nissan Juke DIG-T Sport Pack 4×2 düz vites Temmuz ayına özel tanıtım fiyatı 55 bin 500 TL ile Nissan bayilerinde Kompakt Crossover tercih edenleri bekliyor.

2000 devirde 240 Nm tork üretim değerine sahip 190 beygir gücündeki Juke DIG-T versiyonu 0’dan 100km/h sürate sadece 8 saniyede ulaşıyor. Şehir dışı 5,6 Lt, ortalamada ise 6,9 Lt yakıt tüketim değerine sahip olan Juke Sport Pack DIG-T 4×2 M/T maksimum 215 km/s hıza ulaşıyor. Araçta ABS, ESP, otomatik klima, ön yan ve perde hava yastıkları, 17 inç alüminyum alaşımlı jantlar, spor tip koltuk döşemesi, karartılmış arka camlar ve yol bilgisayarı gibi üstün özellikler sunuluyor.

Micra sahibi olmak isteyenlere özel fırsat

Şehrin Anahtarı Nissan Micra’nın kampanya fırsatı Temmuz ayında da sürüyor. Nissan, Temmuz kampanyası kapsamında 29 bin 282 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatlarına sahip Micra için 16 bin liralık kredi kullananlara 13 bin 282 liralık peşinatla ayda 413 liralık taksitli 48 ay vade ile ödeme imkanı sunuyor.

Micra’da ön, yan ve perde hava yastıkları ile ESP sistemi standart sunulan özellikler arasında bulunuyor. Cruise Control, hız limit sistemi, park alanı mesafe ölçer, akıllı anahtar, Start-Stop düğmesi gibi özelliklerin de donanım seviyelerine bağlı olarak sunulduğu Micra şehir dışındaki 4,3 Lt’lik yakıt tüketim değeri ile dikkatleri çekiyor. Ayrıca sınıfının en kısa dönüş yarıçapına (4,5m) sahip olan Micra’da bluetooth özelliği de standart olarak sunuluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.