Sonbaharın ilk fırsatı Peugeot’da

Peugeot, Eylül ayında benzersiz fırsatlar sunuyor. Bu kampanya ile tüm binek Peugeot modellerine 20 bin TL’ye ve kombi modellerde 15 bin TL’ye varan tutarlarda, 12 ay %0,69 faizli kredi imkanı sunuluyor. Ayrıca aracını Eylül ayında teslim alan Peugeot müşterileri ilk taksitlerini 2012 yılında ödemeye başlıyorlar. Peugeot Finans işbirliği ile balon ve 50/50 kredi seçenekleri de devam ediyor. Tüm bu avantajların yanısıra arzu eden müşteriler 2 yıla kadar Artı Garanti sahibi olma imkanından faydalanacaklar.

Ayrıca tüm bu cazip kredi koşullarının yanısıra, 3008 modelinde 7 bin 600 TL., 308 modelinde 3 bin 990 TL ve 207 modelinde 5 bin 500 TL’ye varan indirimler ile birlikte diğer modellerdeki cazip fiyat avantajları Peugeot müşterileri için önemli fırsatlar yaratıyor.
Sınıfının en beğenilen modellerinden biri olan Peugeot 5008’de ise Video Paketi promosyonu devam ediyor. Bu paket ön kafalıklara yerleştirilmiş iki adet 7″ renkli ekran, bütün portatif ses/video donanımlarını (video oynatıcı, oyun konsolları, DVD okuyucu) kabul eden bir bağlantı konsolu ve iki adet Bluetooth® kablosuz kulaklıktan oluşuyor.

Peugeot hafif ticari araç modelleri Partner Tepee’de 3 bin 790 TL, Partner Origin’de 3 bin 300 TL ve Bipper’da 4 bin TL’ye varan çok özel fırsatlar showroom’larda tüketicileri bekliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.