Chevrolet
Yeni modellerini İstanbul’da tanıtıyor

1.478 lt’lik geniş bagaj hacmi ve güvenli sürüş özelliklerine sahip Yeni Chevrolet Cruze Station Wagon, yenilenen Cruze ailesi ile birlikte showroomlarda yerini almaya başlıyor.

· Chevrolet Yeni Spark, daha da dinamikleşen tasarımıyla aynı zamanda konforda fark yaratıyor.

· Dünyada “Yılın Otomobili” Ödülünün sahibi ve aynı zamanda dünyanın en uzun menzilli elektrikli otomobili Chevrolet Volt, İstanbul’da ilk kez sergileniyor.

· 2012’nin ilk dokuz ayı içinde Chevrolet’nin global pazarda en çok satan modeli olan, Türkiye’yi ise 65 ülke arasından en çok Yeni Chevrolet Aveo satan 7. ülke konumuna getiren Euro NCAP’den 5 yıldızlı Yeni Aveo da Autoshow’da sergilenecek olan Chevrolet modelleri arasında yerini alıyor.

· Chevrolet markasının ikonik spor otomobili ve “Dünya’da Yılın Otomobil Tasarımı” ödülüne sahip efsane Chevrolet Camaro, 569 Nm tork üreten 432 beygir gücündeki 6.2 litre V8 motoru ile gücü hissetmek isteyenlere sunuluyor.

· Günümüzün en yeni interaktif bilgi-eğlence sistemi MyLink®, Cruze, Aveo ve Trax modellerinde donanıma bağlı olarak, Chevrolet müşterilerine yepyeni bir bakış açısı getirecek.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.