Peugeot
Peugeot nerede Auto Show orada

Peugeot, hafif ticari araç segmentindeki kuvvetli oyuncuları Yeni Partner Tepee ve Bipper Tepee için de önemli kredi avantajları sunuyor. Yeni Partner Tepee ve Bipper Tepee müşterileri 20 bin TL’ye 20 ay “0” faiz imkanından faydalanabiliyorlar.


Peugeot’dan Auto Show Fuarı’nda gövde gösterisi

Auto Show Fuarı’nı ziyaret edenler Peugeot’nun yeni mimarisiyle göze çarpan standında, tekrar atağa geçişinde kullanacağı en önemli kozlarını keşfedecekler. Ağırlıklı olarak yeni 301 ve yeni 208 modellerine yer veren Peugeot, ürün gamında yükseliş ve uluslararası büyüme politikalarını tekrar vurguluyor. Çok kısa bir süre önce Paris Otomobil Fuarı’nda sergilenen Onyx konsepti aracılığıyla süper otomobiller konusunda deneyimini bir kez daha kanıtlıyor. Yeni Peugeot 301’in dünya prömiyerini İstanbul’da yapan Peugeot, Auto Show Fuarı’nda 3. Salon’da yer alan 1.789 m2’lik standında 20 adet seri üretim ve konsept otomobil sergiliyor. Otomobilseverlerin merakla bekledikleri efsanevi 208 GTi modelinin de örtüsü Auto Show Fuarı’nda açılıyor.

İstanbul Auto Show 2012’nin ziyaretçileri, Peugeot standında yeni RCZ ile tanışabiliyorlar. Ayrıca Peugeot, Auto Show Fuarı kapsamında 308, 3008, 5008, 508, 508 SW ve Yeni Partner Tepee olmak üzere ürün gamının tamamını sergileniyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.