Subaru’dan crossover yorumu “XV Concept”

Subaru XV crossoverlerın güçlü silüetini, yepyeni modern bir görünümle sunuyor. XV’nin çağdaş görüntüsü ve çarpıcı çizgileri kendisine hayran bırakırken dayanıklı dinamik ve benzersiz dizaynı Subaru’nun karakteristik stilini gözler önüne seriyor. Altıgen ızgarası, kanatlı motifleri ve keskin kartal göz farları ile XV’nin yüzü klasik Subaru ön tasarımı elementlerine hakim. Aracın arkası da aynı önde olduğu gibi altıgen tasarıma sahip.

Kalite ve performansın eşsiz dengesi

Profesyonel kullanışlılığı bir adım ileriye götüren korumalı şişkin çamurlukların kıvrımları fonksiyonelliğine heyecan verici ve sevimli bir hava katıyor. Gümüş parmaklıklar, siyah jantlar ve mavi kapakların oluşturduğu kontrast renkler kalite ve performans dengesini iyice göz önünde bırakıyor.

Subaru’nun Şangay Otomobil Fuarı’nda gün yüzüne çıkardığı XV’nin dışına heyecan verici bir elektro sarı-yeşil renk ile mat bir görünüm verilmiş. Renk hem şok etkisi yaratan performansı hem de canlı olduğu kadar şık tasarımı daha da belirgin hale getiriyor.


Ferah ve sade iç dizayn

Gümüşi beyaz deri kullanılan konsept’in genel iç dizayn temasında hakim olan unsur ferahlık. Bu ferahlık aynı zamanda yolculara güven verici bir hava veriyor. Ayrıca arabanın belirli yerlerinde kullanılan sportif çizgiler XV’nin hem yüksek kaliteli hem de sakin bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Ön konsola çok fonksiyonlu paneller hakim. Navigasyon, ses, ve araç bilgileri olmak üzere 3 panel hem arabanın dizayn çizgileriyle uyumlu hem de dokunmatik ekranları ile de son derece kullanışlı.

Tavan ise tamamen cam olarak tasarlanmış. 2012’de piyasaya çıkacak olan Impreza modeli baz alınarak tasarlanan XV konsepti yeni nesil Impreza’nın ne şekilde olacağının da ip uçlarını veriyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.