Team Hot Wheels’in Oyuncakları Türkiye’de!….

MAVİ– Kontrol: Mavi sürücülerin işi gücü kontrol, her yapacağı hamleyi sürekli düşünüyor, riski hesaplıyor, kontrol ediyor ve sonra harekete geçiyorlar.

KIRMIZI – Cesaret: Çoğunluğunu dublör pilotların oluşturduğu Kırmızı Sürücüler, başkalarının yapmaya cesaret edemeyeceği gösterileri ve hareketleri yapıyorlar.

SARI – Güç: Sarı Sürücüler gücü temsil ediyor ve tam anlamı ile dürtü ve içgüdü ile hareket ediyorlar. Sarı Sürücüler bir an dahi sınırları zorlamaktan kaçınmaz. Bunun en güzel kanıtı takımdaki sürücülerden Tanner Foust’un, dört-çekerli aracıyla Mayıs 2011’de 101 metre atlayarak dünya rekorunu kırmasıdır.

YEŞİL – Hız: Yeşil Sürücüler için hız bir ihtiyaçtır.Team Hot Wheels’in Formula 1 ve Indy yarışçılarından toplayarak bünyesine kattığı bu sürücüler, boş zamanlarını hızlarını nasıl arttırabileceklerini düşünüp araştırarak geçirir.

Team Hot Wheels Tekli Arabalar: Bu araçlar hız yapmak için üretiliyor. 1:64 ölçeğindeki araçların tekerlekleri sürtünmeyi azaltıp daha hızlı bir yarış için dizayn edildi.

Hot Wheels Team Hot Wheels Kapan Heyecanı Yarış Seti: İki Team Hot Wheels sürücüsünü bir araya getiren ve yarıştıran heyecanlı yarış seti. Hızlı olan kapana önce varır ve kurtulur, yavaş olan ise, düşmek zorunda kalır. Adil bir başlangıç için önce başlangıç pedalına basılır ve pedalın kalkması beklenir.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.