Turkcellliler’e Shell’den 10 TL akaryakıt hediye!

7 Mart tarihinden itibaren Turkcell’liler Shell’de, 10 TL değerindeki akaryakıta 600 Smart Puan yerine sadece 400 Smart Puan ile sahip olabilecekler. Ayrıca kampanya kapsamında Shell Club Smart Card veya Money Club Kart ile Shell’den aylık toplam 200 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan Turkcell’liler 50 ekstra Smart Puan; 300 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan Turkcell’liler ise 100 ekstra Smart Puan kazanmaya devam ediyor.

07 Mart-07 Mayıs 2011 tarihleri arasında geçerli olacak “Sadece 400 Smart Puan karşılığı 10 TL değerinde akaryakıt hediyesi” avantajı; bir ay içinde en fazla iki kez sipariş edilebilecek. Ayrıca bu tarihler arasında, Shell Club Smart Card ve Money Club Kart sahipleri, aynı anda diğer kampanyalardan da yararlanmaya devam edebilecek.
Kazandıran kampanya, Club Smart programına dahil tüm Shell istasyonlarında geçerli olacak.

KAMPANYA KOŞULLARI

Bu kampanya 07 Mart 2011 – 07 Mayıs 2011 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Shell İstasyonları’nda, Shell Club Smart veya Money Club programları kapsamında Shell istasyonlarında geçerli ve programların sisteminde kayıtlı aktif Turkcell hat sahibi müşteriler tarafından yapılan Club Smart üyesi sadakat kartları ile yapılan alımlar için geçerlidir.

Kampanya kapsamında, aylık toplam 200 TL ve 300 TL arası yapılan akaryakıt veya otogaz alımlarında ekstra 50 Smart puan, 300 TL üzeri alımlarda ekstra 100 Smart puan kazanılacaktır. Kampanya kapsamında, kampanyaya üye tüm Club Smart Card ve Money Club Kart müşterileri 400 Smart Puan karşılığı 10 TL (KDV dahil) hediye Akaryakıt / Otogaz sipariş edebilecektir.~

Shell Club Smart sisteminde aktif Turkcell hatlı cep telefon numarası ile kayıtlı tüm Club Smart müşterileri kampanyadan otomatik olarak yararlanacaktır. Shell Club Smart sisteminde kayıtlı ancak cep telefonu tanımsız Club Smart Card sahiplerinin 2313’e cep telefonu numaraları ve kampanyaya katılmak istediği kart numarasını kısa mesaj yolu ile göndermesi ya da Shell Müşteri Danışma Hattı’nı arayarak aktif Turkcell hatlı cep telefonu numarasını bildirmesi gerekmektedir.

Money Club Kart sahibi müşterilerin kampanyaya katılmak için Money Club Kart numarasını ve cep telefonu numarasını 2313’e kısa mesaj yolu ile göndermeleri gerekmektedir. Katılım için müşteriler tarafından SMS yoluyla iletilen bilgiler altyapı sağlayan firmalar ve Shell & Turcas ile paylaşılacaktır. Kampanya üyelerine özel 400 Smart Puan karşılığı 10 TL (KDV Dahil) akaryakıt/otogaz hediyesi, 1 ay içerisinde en fazla 2 kez sipariş edilebilir. Kampanya süresince kazanılacak ekstra Smart puanlar için ilgili ay içerisinde yapılacak hesaplamada ayın ilk ve son günü (dahil) arasındaki tüm alımlar dikkate alınacaktır. Bu kapsamda, aylık limitler her ayın 1’inde yenilenecektir.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.