Vespa 65. yılını px 150 ile kutluyor

İlk tescilli ürününü piyasaya sürdüğü 1946 yılından beri tüm dünyada yaklaşık 17 milyon adet scooter üreten Vespa, özgürlüğün, müziğin ve Dolce Vita yıllarının temsilcisi olmaya yenilenen PX 150 modeli ile devam ediyor. Otuz üç yılı aşkın süredir efsane olma özelliğini kaybetmeyen ve dünya genelinde 3 milyondan fazla satış rakamına ulaşan Vespa PX 150, yenilenen tasarımı ile tekrar yollara çıkıyor. Mevcut scooter modelleri içerisinde gidona bağlı manuel 4 ileri vites sistemine sahip tek motor olan PX 150, çelik kaportası ve yıllara meydan okuyan sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Efsane kaldığı yerden devam ediyor

Vespa PX 150, otuz üç yılı geride bırakırken, karakterini belirleyen klasik ve güçlü özelliklerini hala korumayı başarıyor. Günümüze kadar gelen sade ve şık çizgisini, yepyeni aksesuarlarıyla benzersiz kılan PX 150, manuel 4 ileri vites kutusu, yüksek emisyon standardına sahip motoru ve sağlam çelik kasası ile hayranlık uyandırıyor. Yeni PX 150, yansıttığı retro tarzının yanı sıra gösterge paneli ve selesindeki fonksiyonel değişiklerle de zamana karşı meydan okuyor. Vespa tarihinin muhteşem klasiklerinden biri haline gelen bu özel motor, yenilenen selesi, halojen lambalı farları ve yekpare yapısıyla kendisi diğer scooterlardan farklı kılıyor.

Yeni teknoloji ile klasik tarz bir arada

Vespa PX 150, yenilenmiş versiyonu ile birçok değişikliği de beraberinde getiriyor. Gösterge panelinde kullanılan renkli aydınlatma sade tasarım ile mükemmel bir uyum yakalarken, yakıt, hız ve sinyal göstergeleri göz kamaştırıcı şekilde konumlandırılıyor. İki kişilik sürüş için ideal bir forma sokulan özel sele, her boydan sürücü için eşsiz bir konfor ve araç hakimiyeti sunuyor. Teknoloji harikası halojen lambalı farlar ve reflektörler ise yol görüşü açısından aktif güvenliğe büyük katkı sağlıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.