Yepyeni SUBARU XV, Frankfurt Fuarı’nda

Subaru crossover araçlarının yeni neslini temsil eden SUBARU XV, 64. Frankfurt Otomobil Fuarı’nda 13 Eylül günü yapılacak basın toplantısında ilk kez otomobil severlerin karşısına çıkacak. Geçtiğimiz günlerde Şanghay Otomobil Fuarı’nda konsept otomobil olarak tanıtılan SUBARU XV, böylece artık üretim versiyonuyla da dünya ve Avrupa otomobil pazarındaki yerini alacak.

SUBARU XV’nin konsept tasarımı; crossover tarzı mükemmel silueti, şehirli imajı ve şıklığıyla çağdaş ve farklı bir tasarım arayanların büyük beğenisiyle karşılandı. Crossoverlerın güçlü silüetini, yepyeni ve modern bir görünümle sunan XV’nin, dayanıklı, dinamik ve benzersiz tasarımı, Subaru’nun karakteristik stilini de gözler önüne sermişti.

Her şeyiyle mükemmel

“Mükemmel mühendislik” anlayışını temel alan Subaru, müşterilerine tüm Subaru ürünlerinde “Eğlence ve Huzur” sunmayı amaçlarken, bu özelliklerini SUBARU XV’ye de mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

Dış görünümünde ön ve arka cephede altıgen tasarımları, farlarda keskin kartal gözlerini öne çıkaran SUBARU XV, iç tasarımda ise ferahlık ve güven duygusuyla ön plana çıkıyor. Bu ferahlık aynı zamanda yolculara güven hissi vererek, Subaru’nun “Confidence in Motion” marka sloganıyla da mükemmel bir uyum gösteriyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.