Kia Soul Türkiye’de Satışa Sunuldu.

Kia, Soul modeli ile özellikle gençlere ve kendini her yaşta genç hissedenlere hitap ederek, pek çok otomobilseveri Kia markası ile tanıştırmayı hedefliyor.

Kia Soul ülkemizde 1,6 lt. 128 ps dizel motor, düz / otomatik vites seçeneği, X-Pect ve X-Tra olmak üzere iki farklı donanım paketi ile satışa sunuluyor. 128 ps güç üreten dizel motor, Kia’nın Almanya, Russelsheim’daki teknoloji merkezinde tasarlandı ve üretildi. Bu güçlü motor, 4000 dev/ dak’da maksimum 128 ps güç üretirken, 1900- 2750 dev / dak’da 260 Nm tork üretiyor.

Kia Soul X-Pect 1,6 lt. dizel düz vites versiyonu 47,250 TL, X-Pect otomatik vites versiyonu 50,250 TL ve X-Tra otomatik vitesli versiyonu ise 56,500 TL’lik fiyat etiketiyle Türk tüketicisiyle buluşuyor

Daha önce hiçbir Kia’da olmayan benzersiz tasarım!

Tek kelimeyle ifade etmek gerekirse Kia Soul , “özgün” bir tasarıma sahip… Köşeli hatlarıyla Kia Soul, tüm bakışları üzerinde toplayacak kadar farklı bir tasarım çizgisine sahip. Önden bakıldığında Soul’un yüksek kaputu dayanıklılığı yansıtırken, 18” alaşım jantları aracın güçlü duruşunu ön plana çıkarıyor. Geniş farları ve krom ızgarası araca “samimi bir yüz” ifadesi katıyor ve siyah renkli etkileyici orta tamponu araca “sert” bir imaj kazandırıyor. Soul’un görsel bütünlüğünü desteklemek üzere A sütunlarında siyah kaplamalara yer veriliyor.

İlk izlenimler daima büyük etkiler yaratır… Kia Soul’un kabininde de ilk kez görenleri derinden etkileyecek çok sayıda benzersiz tasarım unsuru yer alıyor. Araca kolayca girilip çıkılmasını sağlayan uzun kapılar ve yüksek koltukların yanı sıra, geriye doğru uzanan ön göğüs, üçlü gösterge paneli ve kalın kollara sahip direksiyon simidi, Soul’un kabininde ferahlık ve işlevselliği uyumlu bir şekilde bir araya getiriyor. Kia Soul, müziğe göre renk değiştiren ışıklı hoparlörler gibi sıradışı ve keyifli özellikleri ile rakiplerinden çok farklı olduğunun sinyallerini veriyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.