Mart ayında ticari araç alanlara 1 yıllık FKasko

Ford Otosan, mart ayına özel yepyeni bir kampanya başlattı. Mart ayında esnek kredi sistemi FordOptions’u kullanarak Fiesta Trend, Focus Comfort, Yeni C-MAX Trend ve Yeni Mondeo Trend alanlara FordOptions tam 1 yıllık FKasko hediye ediyor. Tercihini hafif ticari araçlardan yana kullanarak sınıfının lideri Ford Transit, Transit Connect ya da diğer hafif ticari araçları satın alanların hediyesi de yine 1 yıllık FKasko oluyor.

Ford’un Mart ayı kampanyası FordOptions kredisi kullanan müşterilere, Fiesta Trend’e 467 TL, Focus Comfort’a 522 TL, Yeni C-MAX Trend’e 697 TL, Yeni Mondeo Trend’e ise 781 TL’lik aylık taksitlerle sahip olma imkanı sunuyor. Hayalindeki binek araca sahip olurken FordOptions kredi sistemi kullananlar, kredi toplamının belli bir kısmını vade sonuna erteleyerek aylık ödemelerini düşük tutabiliyor ya da vade sonunda kalan borcunu ödeyerek kredisini kapatabileceği gibi, aracını yetkili satıcıda takas edip borcunu devredebiliyor. Üstelik de 1 yıllık FKasko’ya ücretsiz sahip oluyor.

Ford Otosan Mart ayında binek araçların yanı sıra ticari araçlarda da FKasko kampanyasını sürdürüyor. Sınıfının lideri Ford Transit, Transit Connect ve tüm Ford marka hafif ticari araçlara uygun ödeme koşullarıyla sahip olan sürücüler, Ford’un 1 yıllık FKasko hediyesinden yararlanabiliyor.

FKasko’nun geniş kapsamlı içeriği ile hem aracı hem de sürücünün can güvenliğini sigortaladıklarını belirten Ford Otosan Pazarlama Müdürü Tibet Soysal şunları söyledi: “Allianz ve Güneş Sigorta işbirliğiyle müşterilerimize sunduğumuz FKasko; standartlara uymayan parça ve cam değişimlerinin önüne geçerek aracı ilk günkü gibi koruyor; cam değişimi ve mini onarımlarda hasarsızlık indirimini muhafaza ediyor ve sigortalıya belirli bir limit dahilinde eksper beklememe konforu sunuyor. Mart kampanyamızdan yararlanan tüm müşterilerimize, geniş kapsamlı FKasko hediye ederek, Ford Otosan’ın geniş ve deneyimli servis ağından, yedek parça ve eğitimli teknisyen hizmetinden yararlanmasını sağlıyoruz.”

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.