%10 yakıt kazandıran kampanya

Türkiye’nin en beğenilen akaryakıt şirketi Shell & Turcas ile lider mobil iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell arasında 2007 yılından bu yana kazandırmaya devam eden işbirliği, Turkcell ve Shell müşterilerine yılın en cazip kampanyasını sunuyor. Tüm Turkcell abonelerinin faydalanabileceği kampanyada, Shell Club Smart Card ile kampanyaya üye Shell istasyonlarından 20 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında toplam 400 TL (KDV dahil) tutarında yakıt alan Turkcell müşterileri, 40 TL değerinde hediye yakıt kazanıyor.. Shell otogaz alımları da kampanya kapsamında yer alıyor. Shell, bu cazip avantajdan faydalanmaları için tüm Turkcell müşterilerini istasyonlarına bekliyor.

Turkcell’lilere, 1 milyon TL değerinde hediye yakıt

Shell ve Turkcell arasındaki işbirliği, kampanyalara katılanlara bugüne kadar bir çok fırsat sundu. Kasım 2010’dan itibaren 500 bin Turkcell müşterisi Shell’de binlerce Shell puan ve özel katalog hediyeleri ve yaklaşık 1 milyon TL değerinde yakıt hediyesi kazandı.

Kampanya hakkında

– Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesajlar ücretsizdir.
– Kampanyaya katılım için kart sahibinin, Turkcell hatlı cep telefonundan “KAZAN” yazıp bir boşluk bırakarak alım yapacağı kart numarasını 2313’e kısa mesajla göndermesi gerekmektedir.
– Kampanyaya katılım için kısa mesaj gönderildiğinde, kampanya başlangıcından itibaren tüm alımlar geçerli olacaktır.
– Kampanya 125.000 adet 40 TL’lik ödül ile sınırlı olup kart numarasını kısa mesaj göndererek kampanyaya katılan ilk 125.000 kart sahibi kampanyadan yararlanabilecektir.
– Kampanyaya Gold Extra hariç tüm Shell Club Smart Card ve Money Club kartları dâhildir.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.