“500C by Gucci” de Frankfurt’ta Sahneye Çıktı !

Gucci’nin Yaratıcı Direktörü Frida Giannini tarafından, Centro Stile Fiat işbirliği ile özel uygulaması gerçekleştirilen “500 by Gucci”nin cabriolet versiyonu “500C by Gucci”nin dünya lansmanı bu yıl kapılarını 64. kez açan Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirildi.

İtalya’nın en saygın markalarından Fiat ve Gucci, hem İtalya’nın birleşmesinin 150’inci yıl dönümü hem de Gucci’nin 90’ıncı yıl dönümünün kutlandığı 2011 yılında imza attıkları ortak çalışmanın ürünü olan Fiat “500 by Gucci”den sonra şimdi de Fiat “500C by Gucci” otomobilseverlerle buluşuyor.

Fiat’ın kurucularından Agnelli Ailesi’nin varisi Lapo Elkann’ın öncülüğünde hayata geçen işbirliği kapsamında www.500bygucci.com internet sitesi üzerinden dünyanın dört bir yanından 3000 adetlik ön sipariş alarak önemli bir başarıya imza atan 500 by Gucci’den sonra 500C by Gucci’nin de ile bu ilgiyi devam ettirmesi bekleniyor.

Fiat “500C by Gucci”, sahip olduğu sıra dışı tasarım unsurlarıyla farkını ortaya koyuyor. 500 by Gucci’nin tüm özgünlüğü, detaylara gösterilen özen, seçkinlik hissi ve stil gibi tüm unsurlar yeni versiyon olan 500C by Gucci’de zenginleştirilirdi. Fiat 500’ün efsanevi tasarımı 500C by Gucci ile “gökyüzüne açılan pencere” şeklinde ifade edilen yenilikçi, elektrikli ‘soft-top’ tavanı sayesinde daha da cazip bir hale getirildi.

Gucci’ye özel lüks beyaz ve lüks siyah renk seçeneğiyle tercih edilebilen 500C by Gucci 16 inçlik jantları, jant kapaklarında yer alan “GG” logoları, bagaj kapağı ile kapı sütununda yer alan italik formlu Gucci logosu ve elektrikli tavanında İtalya bayrağı renklerini taşıyan yeşil-kırmızı-yeşil şeridiyle de farklı görünmeyi başarıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.