Ağustos’un sıcak kampanyaları

FIAT
Fiat Otomobil ve Fiat Ticari Araçlar, 2011 model yılına ait modellerini şimdi satın alıp 4 ay ötelemeli taksit avantajıyla Ocak 2011’den itibaren geri ödeme imkanı sunan ve 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak  yeni bir kampanyaya start verdi. Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans kanalıyla hayata geçirilen kampanya ile satın alma tercihini Fiat Linea, Fiat Punto Evo, Fiat Bravo, Fiat Fiorino, Fiat Scudo ve Yeni Fiat Doblo gibi Fiat modellerinden yana kullanacak olan müşterilere, araçları hemen teslim edilirken ödemeye ise Ocak ayında başlayabilme ayrıcalığı sunuluyor. Kampanya kapsamında 5 bin 600TL’lik peşinatla 13 bin TL’lik kredi kullananlara ayda 391 TL’lik taksit ve toplam maksimum 48 ay vadeyle “ötelemeli geri ödeme” imkanı sunuluyor.

SUBARU
Subaru modellerinde Ağustos sonuna kadar devam edecek olan bir kampanya düzenleniyor. Subaru’nun cazip fiyat kampanyası ile Legacy Sedan’a 71 bin 974 TL’den,Forester’ın benzinli versiyonuna ise 72 bin 168 TL’ den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün. ~FORD
Ford Otosan, haziran ayında başlatılan ve ayda 490 TL ödemeli kampanyasını, Ağustos ayında 2011 model yılına ait araçlarda da devam ettiriyor. Yeni model yılına tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarında hiçbir artış yapmadan giren Ford, ayrıca 2010 model yılına ait araçlar için de özel fiyatlar sunuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler 8 bin 790 TL peşinat ile Connect Kombi, 8 bin 860 TL peşinat ile Fiesta, 11 bin 965 TL peşinat ile Focus ve 24 bin 890 TL ile Mondeo satın alabiliyor. Ford Fiesta ile Ford Focus’un benzinli modelleri 27 bin 725 TL ve 30 bin 760 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Tüm bunların yanında Connect, Ranger ve Transit modellerinde Ford Finans’tan 18 binTL’ye varan 24 ay faizsiz kredi olanağı devam ediyor.

RENAULT

Renault, Ağustos ayında müşterilerine cazip avantajlar sunuyor. “Şimdi Al 2011’de Ödemeye Başla” kampanyası, hediye entegre navigasyon, indirimler ve avantajlı ödeme koşulları yepyeni bir Renault sahibi olmak isteyenlerin tercihine sunuluyor. Ağustos ayında Clio HB ve Clio Grand Tour müşterilerine Tom Tom Navigasyon opsiyonu hediye ediliyor. Megane HB modelinin tüm benzinli versiyonlarında 650 TL indirim bulunuyor. Ayrıca tüm Renault ürün gamında, “Şimdi Al, 2011’de Ödemeye Başla” kampanyası bulunuyor. Müşteriler, 31 Ağustos 2010 tarihine kadar araçlarını hemen satın alıp, ödemesine 2011’de başlıyorlar.~TOYOTA
Uygulamaya girdiği Temmuz ayında Toyota’ya tarihi rekor satış getiren Toyota Finans Sisteminin kişiye özel cazip ödeme koşulları ve 5 bin TL’ye varan indirimler Ağustos ayında da devam ediyor. Ağustos ayı boyunca 5 bin TL’ye varan indirimler sunan Toyota, yüzde 0,79 faizli kredi ve “şimdi al, ilk taksiti 2011’de öde” gibi özel fırsatları müşterilerle buluştururken, dosya masrafını da karşılıyor. 25 bin 700TL’den başlayan fiyatlara sahip Toyota modelleri, Toyota Finans Sistemi kapsamında esnek ödeme avantajlarıyla sunuluyor. Ağustos ayında da Toyota Plazaları ziyaret edenler 5 bin TL peşin 500 TL taksitle Yaris, 6 bin TL peşin 600 TL taksitle Auris, 7 bin TL peşin 700 TL taksitle Corolla, 8 bin TL peşin 800 TL taksitle Verso ve 9 bin TL peşin 900 TL taksitle Avensis alabilecek.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.