Almira, Sail&Drive hizmeti ile denizdeki konforu karaya taşıyor!

Almira Car Rental Services, 2000 araçlık filosu ve Türkiye geneline yayılmış bölge ofisleri ile 20 yıldır müşterilerine en kaliteli araç kiralama hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Almira, 20’nci yılında yine bir ilki gerçekleştirerek; yat ve tekne sahiplerine tek yön ve saatlik araç kiralama imkanı sunan Sail&Drive projesini hayata geçiriyor.

Türkiye’de ilk kez marinalara özel olarak geliştirilen ve ‘Rotanız neta, konforunuz Almira’ sloganıyla hayata geçen proje, çok özel avantajlar ile hizmet veriyor. Yat ve teknesi ile yolculuk edenlerin karadaki ulaşım ihtiyaçlarına yönelik olarak, saatlik ve tek yön araç kiralama imkanı sağlayan Sail& Drive, fiyat avantajı ile de ön plana çıkıyor. Sail & Drive projesi ile lüks araçlar 49 TL’den başlayan fiyatlarla beklemeden kiralanarak havaalanından marinaya, marinadan havaalanına ya da marinadan diğer bir marinaya kadar konforlu bir şekilde ulaşım sağlanıyor. Böylece Almira’nın marinalara özel bu projesi, denize açılmak için konforlu bir ulaşım sunuyor.

Türkiye’deki marina yönetimlerinin, kalite standartlarıyla Avrupa’daki marinalarla yarışacak düzeyde olduğunun altını çizen Almira Car Rental Services Yönetici Ortağı Alper Akbay, Sail&Drive hizmetinin de bu bakış açısından yola çıkılarak projelendirildiğini belirterek; “Almira Car Rental Services olarak 20 yıldan bu yana ulusal ve uluslararası platformda memnuniyet ve güven ilişkisine dayalı bir hizmet sunuyoruz. Avrupa’nın ve dünyanın en büyük araç kiralama broker’ı olan Holiday Autos’un Türkiye’deki tek temsilcisi olmamızdan dolayı; 20 yılımızı, ağırlıklı olarak yurt dışı portföyüne hizmet vererek tamamladık. Buradan yola çıkarak Sail & Dirve projemiz kapsamında müşteri odaklı hizmetimizi, bilgi ve donanımımızı yat ve tekne sahiplerinin beklentilerine göre şekillendirdik. Türkiye’de ilk kez hayata geçen Sail&Drive projesi, hali hazırda D-Marin Turgutreis, D-Marin Göcek, D-Marin Didim, Bodrum Milta Marina ve Yalıkavak Palmarina’da sezonun açılmasıyla hizmete başladı. Proje, önümüzdeki dönemlerde Türkiye’nin farklı marinalarında da hizmete girecek,” diyor.

Sail&Drive servisi; hızlı, zahmetsiz ve kusursuz ulaşımı sağlamak için konuklarını marina içlerindeki Almira Car Rental Services / Sail&Drive ofislerinde bekliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.