Almira, Türkiye pazarında büyüme atağında!

1993 yılında kurulan ve ağırlıklı olarak yurtdışından gelen araç kiralama taleplerini karşılayan Almira, yurtiçi pazarındaki varlığını daha da güçlendirmek için yatırımlarını arttırıyor. Uluslararası deneyimini, güvenli ve hızlı hizmet anlayışı ile birleştiren Almira, sektörel tecrübesinin ayrıcalığını Türk müşterilerine de yaşatıyor. Yurtiçinden gelen talepleri en hızlı şekilde karşılamak üzere yatırımlarına kesintisiz devam eden Almira, Türkiye genelinde artan ofis sayısı ile hizmet ağını daha da genişletiyor. Almira, 2013 yılı itibariyle 25 ofis ile hizmet vermeyi hedefliyor.

Avrupa’nın ve dünyanın en büyük araç kiralama brokerı Holiday Autos’un Türkiye’deki tek temsilcisi olan Almira, Türkiye genelindeki 20 ofisi ve 1200 araçlık filosu ile hizmet veriyor. Almira, araç kiralamada uygun fiyat politikasını benimseyerek geniş araç marka ve model seçenekleri ile müşterilerinin farklı ihtiyaç ve beklentileri için en ideal alternatifleri sunuyor. TURSAB ve TOKKDER üyesi olan Almira, her geçen gün büyüyen ve gelişen araç kiralama sektörünün önde gelen Türk firmaları arasında yer alıyor.

Almira Yönetici Ortağı Alper Akbay, Almira’nın hizmet ve yatırımlarına yönelik yaptığı açıklamada; “Türkiye’de araç kiralama sektörü her yıl % 15’lik bir oranda büyüme gösteriyor. Bu da yerli ve yabancı markaların sektöre olan ilgisini artırıyor. Bir Türk markası olarak geçtiğimiz yıllarda çoğunlukla dış pazardan gelen talepleri karşılıyorken artık yurtiçi pazarda artan talep doğrultusunda yatırımlarımızı geliştiriyoruz. 2013 yılı sonuna kadar filomuz için yatırım yaparak 2000 araç sayısına ulaşmayı hedefliyoruz. Bu sene itibariyle iç pazardaki faaliyetlerimize daha da yoğunluk vererek, günlük ve kısa dönemli araç kiralamada sunduğumuz güvenilir hizmet ile lider bir konuma yükselmeyi hedefliyoruz,” dedi.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.