Autoshow iletişim ve pazarlama çalışmaları

2-11 Kasım 2012 tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenecek olan Uluslararası Otomobil Fuarı, İstanbul Autoshow 2012 için iletişim ve pazarlama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Türkiye’nin önde gelen tüm otomotiv markalarının İstanbul Autoshow 2012’ye yönelik iletişim ve tanıtım faaliyetleri de başladı.

ODD (Otomotiv Distribütörleri Derneği) ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliğinde düzenlenen Autoshow 2012 büyüyen 50 bin metrekarelik sergi alanı ve ailelerin keyifli bir gün geçirmelerine olanak verecek yepyeni konsepti ile ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Kadın ve çocuklara yönelik özel etkinliklerin düzenleneceği ve bu çerçevede sektöründe çok güçlü sponsorlarla işbirliklerinin gerçekleştirileceği İstanbul Autoshow 2012 için biletler çok yakında satışa çıkacak.

Biletler Biletix üzerinden satın alınabilecek

Otomobil tutkunlarını heyecanlı, eğlenceli bir ortamda buluşturacak olan İstanbul Autoshow 2012 fuarının kapı giriş ücretleri hafta içi 10 TL, hafta sonu 15 TL, otopark ücreti ise 10 TL. İstanbul Autoshow 2012 biletleri girişte tüm otomobil tutkunlarına kolaylık sağlamak üzere bu yıl ilk kez Biletix üzerinden satışa sunulacak. Fuara giriş hafta içi kadın, çocuk ve üniversiteliler dahil tüm öğrenciler için ücretsiz olacak. Hafta sonu da fuara çocuk ve üniversite öğrencileri de dahil olacak şekilde tüm öğrenciler ücretsiz, kadınlar ise yüzde 50 indirimli girebilecek.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.