“Certified Manager” Eğitimleri Sertifika Töreni

Mercedes-Benz Türk Bayi ağında görev yapan 172 bayi yöneticisi, katıldıkları C-Manager eğitim modüllerini başarıyla tamamlayarak, sertifikalı yönetici “Certified Manager” sertifikasını almaya hak kazandı.

Daimler A.G.’nin uluslararası eğitim birimi “Global Training” bünyesinde geliştirilen “Certified Manager – C Manager” eğitim programı, Türkiye’nin yanısıra Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere ve İspanya başta olmak üzere toplam 27 farklı ülkede uygula-maya alındı.

Mercedes-Benz Türk diğer ülkelerden farklı olarak, “C-Manager” programını akademik alt yapıyı eksiksiz sağlayan bir çözüm ortağıyla, Boğaziçi Üniversitesi öğretim görevli-leriyle birlikte gerçekleştirdi. Program dahilinde, Mercedes-Benz Türk A.Ş. bayi yöne-ticileri için hazırlanan, Mercedes-Benz Türk ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi – BÜYEM koordinasyonunda yürütülen ve bir yüksek lisans programı benzeri eğitim, 18 ayda tamamlandı.
-Manager Eğitimi, “Müşteri İlişkileri”, “Strateji Oluşturma ve Performans Yönetimi”, “Pazar Yönetimi”, “Süreç ve Değişim Yönetimi”, “Mali Yönetim”, “İnsan Kaynakları Yönetimi” ve “Liderlik” modüllerini kapsıyor.

Mercedes-Benz C-Manager sertifikasyon programı, yönetim kademelerinin eğitim ve sertifikasyonunu öngörüyor. Bu eğitimler ile şirket, bayi yöneticilerinin yetkinliklerini Mercedes-Benz’in global kriterleri çerçevesinde geliştirmelerini ve en yüksek seviyede müşteri memnuniyetinin ve bağlılığının sağlanmasını amaçlıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.