Citroën DS3’ten özel: Sky edition

Citroën’in; Créative Technologie yaklaşımı ile yeniden yorumlayarak tekrar yollara çıkardığı DS serisinin ilk aracı DS3’ün sınırlı sayıda üretilen DS3 DSport Sky Edition versiyonları Türkiye’de satışa sunuldu.

Markanın kalite ve teknoloji alanındaki üstün niteliklerini yansıtan DS3’ü, müşterilerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda daha da ileri taşıyan DS3 DSport Sky Edition serisi; DS3’ün lansman rengi olan beyaz gövde rengi ve buzul mavi tavan rengi kombinasyonundan oluşuyor. Sınırlı sayıda getirilen bu özel seri versiyonda Sky Edition ve Sky Edition Plus olmak üzere iki farklı araç bulunuyor.

Farklı ve radikal çizgileri, gözalıcı tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan Citroën DS3 DSport Sky Edition serisi HiFi ses sistemi ve aracın gövde rengi ile uyumlu beyaz ön paneli ile DSport versiyonundan farklılaşıyor. Sky Edition Plus versiyonunda ise Sky Edition’dan farklı olarak kol dayama, park sensörü, yağmur sensörü, otomatik yanan farlar, katlanabilir ısıtmalı yan aynalar ve kendiliğinden kararan iç dikiz aynası gibi yardımcı sürüş ve konfor donanımları bulunuyor.

Türkiye’de Bayraktar Grubu tarafından satışa sunulan Citroën; sınırlı sayıda getirdiği bu çok özel aracı cazip fiyatlar ile tüketiciyle buluşturuyor. DS3 modelinin en üst motor ve donanım seviyesine sahip 156 beygir gücündeki seride yer alan Sky Edition versiyonu 44 bin TL’den; Sky Edition Plus versiyonu ise 45 bin 500 TL’den satışa sunuluyor.

Not: Basın bülteninden
derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.