Çok donanımlı Mitsubishi Lancer’lar aynı zamanda çok avantajlı

Mitsubishi Motors’un eşsiz tasarım, ekonomik yakıt tüketimi ve üst düzey güvenlik donanımı ile rakiplerini geride bırakan aracı Lancer’da özel kampanya bulunuyor. 2013 model Mitsubishi Lancer Invite MT 44.900 TL satış fiyatı ile çok avantajlı.


Lancer’ın diğer adı GÜVENLİK

Mitsubishi Lancer, tasarımıyla olduğu kadar güvenlik özellikleri ile kullanıcılarına ve sevdiklerine güvenli ve konforlu yolculuklar vaat ediyor. Mitsubishi Lancer viraj ve kaygan zeminlerde savrulmayı önleyerek yol tutuşu maksimuma çıkaran ASTC (Aktif Denge ve Çekiş Kontrol) sistemine sahip. Ön-yan hava yastıkları, sürücü diz hava yastığı ve tüm yolcuları koruyan perde hava yastıkları dahil toplam 7 adet hava yastığı ile Mitsubishi Lancer, içindekilere gerçek güven duygusunun ne olduğunu hissettiriyor. Lancer, darbelere karşı güçlendirilmiş patentli RISE gövde yapısı ve ABS ve EBD’ye ek olarak ani duruşların süresini kısaltan fren destek sistemi ve fren öncelik sistemi (BOS) ile de farkını ortaya koyuyor.

Mitsubishi Lancer’da tüm kontrol onu kullananda

Mitsubishi Lancer’ın, sürüş esnasında tüm kontrolün kullanıcısında olduğunu hissettiren Yol Bilgisayarı sayesinde, ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda. Mitsubishi Lancer, ön kol dayamanın içinde, kapılarda ve orta konsolda bulunan çok fonksiyonel bölümler kullanıcısının kendi düzenini daha rahat organize etmesini sağlıyor. Sahip olduğu 16 inçlik çelik jantlarıyla dinamizmini sürekli kılan Mitsubishi Lancer tam otomatik klima, yağmur ve far sensörü, ön ve arka sis lambaları, AM/FM radyo, AUX girişli CD&MP3 çalar, ısıtmalı ve elektrikli dikiz aynaları ile gövde rengi ayna ve kapı kolları gibi birçok cazip özelliği de üzerinde barındırıyor.

Düşük yakıt tüketimi ve sürtünme katsayısıyla da göze çarpan Mitsubishi Lancer, sahip olduğu 1.6 MIVEC motoru ile hacmine göre çok yüksek bir performans sunarken motoru teknolojisi sayesinde 100 kilometrede 5.7 litre (şehir içi ve şehir dışı ortalama) gibi düşük yakıt tüketimi ile de dizelleri kıskandırıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.