Doğru yolu keşfedin!

Yeni GeoVision 7serisine ait PRESTIGIO GeoVision 4700BT ve PRESTIGIO GeoVision 5700BTHD; en yeni teknolojiyi en iyi performans gösteren yazılım ile birleştirerek, görsel efektlere sahip ayrıntılı haritalar, önemli merkezlerin 3 boyutlu görünümü, yüksek kapasitede dahili bellek, üstün kaliteye sahip dokunmatik ekran, yeni modelin bir parçası olarak yeni, gelişmiş ve üst düzey özellikleri bir araya getiren multimedya özellikleri de dahil olmak üzere mevcut GeoVision serisinin bütün özelliklerini taşımakta.

GeoVision 4700BT ve GeoVision 5700BTHD modelleri, kaliteli malzeme ve çarpıcı renklerin birleşimi ile dikkat çeken göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Parlak ve sert bir alüminyum çerçeve ile zarif bir şekilde kaplanmış olan GeoVision 4700BT ve GeoVision 5700BTHD, piyasada bulunan en akıllı navigasyon cihazlarıdır. 10,5mm kalınlığında son derece ince bir yapıya sahip olan GeoVision 7 serisi 4.3 ve 5 inç ekran boyutlarına sahiptir; bu geniş ekran boyutuna rağmen bütün yolculuklarda ve seyahatlerde rahatlıkla taşıyabilmeniz için oldukça ince ve hafiftir. 800×480 (5” modelinde) piksel yüksek çözünürlükteki ekranlar, avucunuzun içerisinde sanki gerçek bir televizyon izliyormuşsunuz hissini verecektir. Dokunmatik ekranı ise, cihaz ile birlikte gelen kaleminin ya da parmak ucunuzun emirlerine hatasız ve hızlı bir şekilde cevap veren üstün bir kaliteye sahiptir. Ayrıca Prestigio, en iyi cihaz koruması için normal camlardan 5 kat daha dayanıklı olan sertleştirilmiş özel cam kullanmaktadır.

Donanım açısından ise, farklı bir güzergah girme işlemlerinde harika bir performans gösteren 533 MHz hızındaki yeni ve çok hızlı Çift Çekirdekli Atlas V kullanılmaktadır. Bu GPS cihazları, 2.5 saate kadar pil ömrüne sahip, şarj edilebilir dahili Lityum Polimer pile sahiptir. Bu cihazların, 2GB dahili hafızası bulunmakta olup, 8 GB SDHC hafıza kartlarına kadar kullanıma imkanı tanıyan micro hafıza kartı yuvası içermektedir.
GeoVision 4700 ve GeoVision 5700 modelleri, en iyi donanımı, devrim niteliğinde bir yazılım olan ve Başarsoft’un hazırlamış olduğu Türkiye’nin en detaylı haritası ile desteklenen iGo Primo yazılımı ile birleştirmektedir. Yazılımın bu son sürümü, sürücü uyarıları ve trafik uyarı işaretlerinin gösterilmesi gibi pek çok önemli özelliği bir arada bulundurmaktadır.

Her iki modelde de, sürücülerin güvenliği için eller serbest (handsfree) kullanımı sağlayan Bluetooth özelliği vardır.
Ayrıca bu cihazlarda, ekran parlaklığının, parlak güneş ışığından tamamen karanlık ortamlara kadar her yerde otomatik olarak ayarlanmasını sağlayan dahili bir ışık sensörü bulunmaktadır.

Her iki model de taşınabilir bütün cihazlar için Prestigio’nun yenilikçi ve çok amaçlı araç içi tutucusu Smart Mount (Akıllı Araç İçi Tutucu) ile birlikte sunulmaktadır. Araba kullanırken cihazınızı taşıması için üretilmiş olan bu göz alıcı araç içi tutucu, Prestigio’nun en çok satan araba aksesuarıdır ve bu modeller ile birlikte tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca 5” modeli ile cihazı güvenli bir şekilde taşınması amacıyla şık bir kılıf hediye edilmektedir.

Prestigio, kullanıcılarına ömür boyu ücretsiz güncelleme imkanı sunmakta olup gerekli tüm güncelleme ve ilave haritalara, prestigio.naviextras.com adresinden 7/24 ulaşılabilmektedir.
Bütün modeller, 2 yıllık uluslararası garanti kapsamındadır.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.