Efsane Yıldız Horace Grant imzası!

Efsanevi NBA yıldızı Horace Grant, Haziran ayında Türkiye pazarına sunulacak olan Mégane Coupé Cabrio üzerine attığı imza ile Meganeoman’lara ölümsüz bir hatıra bıraktı.

Latitude’a özel olarak gerçekleşen, Türkiye’nin otomobil üzerindeki ilk
“video mapping” gösterisi ise etkinliği görsel bir şova dönüştürdü.

Renault Meganeomani, Amerika’nın en ünlü profesyonel basketbol ligi NBA’in Los Angeles’ta düzenlenen “NBA All-Star Weekend” etkinliğinin İstanbul ayağında, basketbol efsanesi Horace Grant’e ev sahipliği yaptı. 19 Şubat Cumartesi günü gerçekleşen buluşmada, NBA’in basketbol yıldızı Horace Grant yeni Mégane Coupé Cabrio üzerine imza atarak Meganeoman’lara unutamayacakları bir hatıra bıraktı. Mégane Coupé Cabrio otomobil, Horace Grant’in imzasıyla birlikte ziyaretçi akınına uğradı. Türkiye satışına Haziran ayında başlanacak olan Mégane Coupé Cabrio, Meganeoman’ları nefes kesen tasarımı ve sportif çizgileriyle kendisine hayran bıraktı.

Latitude video gösterisi nefes kesti!
Renault ayrıca, “NBA All Star Celebration” kapsamında sahaya çıkardığı yeni yıldızı Renault Latitude ile görsel bir şölene imza attı. Alanda sergilenen Latitude’un üzerinde yapılan “video mapping” gösterisi, Türkiye’de ilk kez bir otomobil üzerinde yapılan video performansı oldu. Cumartesi günü toplamda beş kez gerçekleşen gösteri, tüm izleyenlere unutamayacakları bir şölen sundu.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.