Fleetcorp Türkiye, Beşiktaş’ın Resmi Araç Sponsoru Oldu!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü ve Fleetcorp’u bir araya getiren sponsorluk anlaşması kapsamında Fleetcorp, Beşiktaş’ın “Resmi Araç Sponsoru” oldu.

Beşiktaş Plaza’da gerçekleştirilen imza törenine; Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fleetcorp Türkiye Genel Müdürü Sayın Dominique Cardineau, Finans Direktörü Barbaros Çıtmacı ve Ticari Direktörü Barbaros Aytar katıldı.

Kulübün araç ihtiyaçlarının 3 yıl süreyle karşılanacağı sponsorluk anlaşması kapsamında kulübün basketbol, futbol branşlarındaki oyuncularının ve yönetim kadrosunun kullanımına yönelik yaklaşık 40 adet araç tahsis edilecek. Beşiktaş’a ulaşım desteği sunan Fleetcorp’un logosu, Beşiktaş Erkek Basketbol Takımının şort reklamlarında yer alacak. Ayrıca İnönü Stadyumunda saha çevresi panolarında da, kulübün web sitesi ile sosyal iletişim platformlarında da Fleetcorp logosu kullanılacak.

Düzenlenen basın toplantısında konuşan Fleetcorp Türkiye Genel Müdürü Dominique Cardineau Beşiktaş ile yapmış oldukları iş birliği neticesinde duydukları memnuniyeti dile getirirken “Spora ve sporcuya verilen desteğin Türkiye için önemli bir değer yaratacağına inanıyoruz. Bu nedenle anlaşmanın hem Türk sporuna hem de Beşiktaş Kulübüne hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Türk Futbolunun ulu çınarı, tarihinde sayısız başarılara imza atmış Beşiktaş Spor Kulübüne destek olmaktan gurur duyuyoruz. İnanıyoruz ki Fleetcorp filosu kara kartalların kanatları olacak ve onları daha nice büyük başarılara uçuracak. Beşiktaş’a Türkiye ve Avrupa’da katıldığı tüm branşlarda başarılar diliyoruz.” dedi.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.