İSOFF Challenge 3 – Şampiyon belli oluyor…

İSOFF Challenge’ın 3. ve son ayağı, 2 Ekim Pazar günü, Kemerburgaz Off-Road Pistinde koşuluyor. F1 formatında bir 4×4 yarışı düzenleyen İSOFF, Türkiye’de ilk kez denenen bu tempolu ve heyecan dozu yüksek format ile, motorsporları seyircilerine farklı bir seyir deneyimi yaşatıyor.

İSOFF Challenge’da, 11.00’de başlayacak Seeding Turlarının ardından saat 15.00’de, 21 yarışçı ekip tur zamanlarına göre start ışıklarının önüne sıralanacaklar. Yeşil ışıkların yanması ile birlikte aynı anda start alan yarışçılar, 15 tur boyunca en yakın rakiplerini devamlı enselerinde hissederek finiş bayrağını ilk gören ekip olmaya çalışacaklar. Bu arada da yoğun balçık geçişleri, atlama rampaları, su geçişleri gibi bildik 4×4 engellerde de takılmamaya, yarış dışı kalmamaya gayret edecekler.

Seeding Turları ile Start arasında seyircilere bir sürprizimiz var: VW Amarok. Volkswagen tarafından üretilen bu ilk pick-up hakkında bilgi almak isteyenleri Seyirci Alanında kurulan Uzay Oto stand’ına bekliyoruz. 4×4 sürüş heyecanını profesyonel yarışçılar tarafından hazırlanan bir off-road parkurunda yaşamak isteyenleri ise Amarok Testi’ne davet ediyoruz.

Yarış günü BEST FM’in katkıları ile seyirciler hem müzik dolu bir gün geçirecekler hem de anonslarla yarışı takip edecekler.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.