İstanbul Shopping Fest ile Alışveriş ve Eğlence Çılgınlığı Başlıyor

Alışveriş, moda, kültür-sanat ve eğlence alanlarında dünyanın en önemli çekim merkezlerinden biri olan İstanbul’un bu gücünü daha da artırmak üzere üçüncüsü düzenlenecek olan İstanbul Shopping Fest, 8-30 Haziran tarihleri arasında birbirinden farklı etkinlik ve fırsatlara kucak açacak.

İndirim ve eğlence bir arada… Hadise konseri ile alışveriş keyfi ikiye katlanıyor

Festival süresince İstanbul’da yaşayan herkesin ulaşabilmesi ve katılımcı olabilmesi için onlarca lokasyonda, alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda birçok etkinlik gerçekleşecek. Sezon ürünlerinde yüzde 50’lere varan indirimler, kampanyalar ve çekilişlerin yanı sıra her cumartesi Anadolu ve Avrupa yakasında birer AVM yıldızlı alışveriş geceleri düzenleyecek. 8 Haziran’da Akbatı AVM’de düzenlenecek olan Hadise konseri ile alışveriş severler eğlence ve alışverişe doyacak.

Araba ve ev kazanma şansı

Alışveriş, kültür ve eğlence festivali İstanbul Shopping Fest’in bu sene de kazandırmaya devam ediyor. Festival süresince kredi kartı ya da banka kartıyla her 25 TL’lik alışveriş karşılığında bir çekiliş hakkı kazanacak olan tüketiciler, Peugeot marka araba veya ev sahibi olma şansına sahip olacaklar.

Yabancı eğlence grupları herkese unutamayacakları bir şölen yaşatacak

İstanbul’un onlarca noktasında, alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda birçok etkinliğin gerçekleşeceği festivalde, etkinliklerin bir kısmını ise profesyonel eğlence grupları gerçekleştirecek. Fransa’dan gelecek gruplar İstanbulluları ve yabancı konuklarını coşturmaya hazırlanıyor.

Muhteşem kostümleri ile oyuncak müzisyenlerden oluşan The Toy Brigade ve dört haydut ile onların sekiz oğlundan oluşan on iki kişilik kadrosuyla Ens’Batucada, herkese unutamayacakları görsel bir şölen yaşatacak.

Patricia Kaas İSF için Türkiye’de

Dünya çapında milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden ünlü diva Patricia Kaas, 16 Haziran akşamı İstanbul Shopping Fest kapsamında Lifepark’ta Edith Piaf şarkıları ile herkese unutulmaz bir gece yaşatacak. ‘’KAAS Chante PIAF” projesi ile dünya çapında milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden Patricia Kaas, Abel Korzeniowski yönetimindeki Londra Kraliyet Filarmoni Orkestrası ile kaydedilen ’Kaas chante Piaf’’ tribute albümü ile Edith Piaf’ı ölümünün ellinci yılında anıyor. Song For The Little Sparrow, Mon Dıeu, La Vie En Rose, Padam Padam, Paris gibi Piaf’ın ölümsüz şarkılarının hep bir ağızdan söyleneceği gecede, sahnede sergilenen gösteri ile hüzün ve mutluluk bir arada yaşanacak. Biletleri Biletix’te !

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.