İtalyan Piaggio ticari araçlar türkiye’de

Tüm motorları EURO 5 olan Porter ve Porter Maxxi, özellikle 2 silindirli 1200 cc. dizel motor özelliği ile göz dolduruyor. Dizel modelleri şehir içinde 100km.de 4,7 lt. yakıt tüketimi ile piyasadaki rakiplerinin önüne geçiyor.


Model Seçenekleri:Porter Panelvan : İki tarafından açılabilen sürgülü kapıları ve arkadan açılabilen kapısı sayesinde tüm yükleme biçimleri için pratik bir model özelliği taşıyor.

Porter Camlıvan: İki tarafından açılabilen sürgülü kapılar, halı kaplı zemin ve yüksek taşıma kapasitesi ile hem yolcu hem de yük taşımacılığında mükemmel bir seçim olabiliyor.

Porter Pick-Up: Güçlü yapısı ile en ağır ve yüksek hacimli yükleri problemsiz olarak taşıyabilen Porter Pick-Up; en işlek ve dar yollara da rahatlıkla girebiliyor.

Porter Tipper : Damper özelliğine sahip olan Tipper SL, özellikle inşaat malzemesi nakliyesi için kullanılıyor. 45 dereceye kadar kalkabilen, hidrolik olarak çalıştırılan kasası sayesinde yüklerin boşaltılması kolaylaşıyor.

Porter Uzun Kasa: Yükseklik, uzunluk ve genişlik bakımından rahat bir model olan Porter Uzun Kasa, meyve-sebze ve içecek kasaları için iyi bir kullanım alanına sahip.

Porter Şase: Şasili Porter, farklı gereksinimleri karşılayacak şekilde uygun, çeşitli özel ekipmanları (vinç, frigofrig kasa, kapalı kasa vb..) monte edilebilme özelliği olan bir araç. Özel tasarlanmış kasa çerçevesi sayesinde yüksek esneklik mümkün.
Porter Maxxi: 1.200 kg. taşıma kapasitesi ile dar alanlarda ve tarihi şehir mekanlarında manevra kabiliyeti ile kullanımı kolay ve taşıdığı yük ile sınıfında benzersizdir.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.